Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przyjemne z pożytecznym. Rodzinny Festyn Integracyjny w Sp 6


Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie w sobotę 9 czerwca br. zorganizowała Rodzinny Festyn Integracyjny. Jak zwykle na takiej imprezie nie zabrakło dobrej zabawy, ale przy okazji szkoła zbierała środki na zakup własnego sprzętu nagłaśniającego.


Uczestnicy imprezy mogli  wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, zespołowych i indywidualnych. Dużo emocji wzbudził turniej piłki nożnej drużyn złożonych z rodziców, gdzie po zaciętej rywalizacji najlepszy okazał się team klasy 3 D, a tuż za nimi klasy 0B i 0A.

Najmłodsi chętnie korzystali ze zjeżdżalni. Tradycyjnie już dużą popularnością cieszyło się malowanie twarzy. Na wszystkich gości czekało dobre jedzenie,  skosztować można było potraw z grilla, przepysznych ciast domowej roboty, a także zdrowej żywności.

W tym roku  zbierano fundusze na sprzęt multimedialny dla szkoły. W czasie trwania imprezy odbywały się licytacje, z których zebrano 1240 zł i dochód ten przeznaczony zostanie na zakup właśnie tego sprzętu.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Zobacz także…

Piknik rodzinny przy SP nr 4

 

Ognisko „Połączyć dwa światy”

Festyn w parku. Zabawnie i bezpiecznie

Szkolny festyn w „siódemce”

Mnóstwo atrakcji na pikniku przy „dwójce”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x