Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ognisko „Połączyć dwa światy”


2 czerwca 2018 r. w szkółce leśnej przy ulicy Krajewo odbyła się impreza integracyjna pod hasłem „Połączyć dwa światy”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.


Takie działania integrują i uczą wzajemnego zrozumienia. Tego dnia czas wspólnie spędzali seniorzy z Klubu Seniora „Złota Jesień”, rodzice z dziećmi, wolontariusze oraz pracownicy MOPS. Pogoda i humory dopisały. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, były m.in. gry i zabawy przygotowane przez panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej, rzecznika prasowego KPP w Mławie oraz animatora zabaw dla dzieci. Wolontariusze działający przy MOPS w Mławie malowali dzieciom twarze oraz rozdawali zwierzątka robione z balonów.
Przez cały czas można było próbować rozmaitych potraw pieczonych na grillu.

RK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x