Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piknik rodzinny przy SP nr 4


Piękna, słoneczna pogoda, wokalne występy na scenie, gry, zabawy, konkursy i oczywiście poczęstunek czekały na dzieci i rodziców w sobotnie popołudnie 9 czerwca przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 na Wólce.


Piknik rodzinny, to tradycyjna już pozycja w szkolnym życiu tej placówki i jak zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców. Również tegoroczny piknik należy zaliczyć do udanych. Przez scenę przewijały się lokalne talenty muzyczne i wokalne oklaskiwane przez widzów i słuchaczy. Różnorodne gry, zabawy i konkursy czekały zwłaszcza na tych najmłodszych  uczestników pikniku. Można było spróbować sił we wspinaczce, rozegrać mecz piłkarski, pomalować sobie twarz lub jak kto woli malować kredą szkolny chodnik. Zwłaszcza wśród chłopców dużym zainteresowaniem cieszył się namiot Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Dużo frajdy sprawił też konkurs, w którym wykonując różne zadania, można było uzyskać certyfikat „Znawcy Legend Polskich”.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Zobacz także…

Przyjemne z pożytecznym. Rodzinny Festyn Integracyjny w Sp 6

Ognisko „Połączyć dwa światy”

Festyn w parku. Zabawnie i bezpiecznie

Szkolny festyn w „siódemce”

Mnóstwo atrakcji na pikniku przy „dwójce”

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x