Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Festyn w parku. Zabawnie i bezpiecznie


Na te dzieci i rodziców, którzy nie obawiali się wysokiej, letniej temperatury czekały w parku różne atrakcje. 3 czerwca od godziny 11-tej rozpoczął się  w parku miejskim festyn „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.  Na wszystkich chętnych czekały gry, zabawy i konkursy, przygotowane przez różne organizacje i instytucje. Na scenie prezentowały się grupy taneczne Miejskiego Domu Kultury oraz uczniowie mławskich szkół podstawowych i przedszkoli.


Ciekawi harcerskiego życia mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek, poleżeć na polowym łóżku lub uczestniczyć w grach i zabawach harcerskich, specjalnie na tę okazję przygotowanych. Konkursy i quizy dla najmłodszych przygotowała jak zawsze Miejska Biblioteka Publiczna, a specjalne stoisko cieszące się dużym zainteresowaniem przygotował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Nie zabrakło też strażaków, wystawili ogromną, dmuchaną zjeżdżalnię, przygotowali specjalny tor przeszkód dla młodych adeptów do tej służby, a także prezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Jednym z głównych organizatorów festynu była też Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu. Policjanci do dyspozycji najmłodszych przygotowali alkogoogle, autochodziki, rowerowy tor przeszkód, oraz  mnóstwo odblasków.  Jak zwykle też ogromną frajdą dla najmłodszych było posiedzieć choć chwilę w prawdziwym radiowozie. Najlepsze szkoły otrzymały też nagrody w konkursie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

red.

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x