Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkolny festyn w „siódemce”


Szkolnej tradycji stało się zadość. 2 czerwca dopisała pogoda i chętnych do dobrej zabawy i wesołego spędzenia soboty na terenie szkoły nie zabrakło. A zarówno nauczyciele jak i rodzice zadbali, żeby nikt się nie nudził, ani nie był głodny.


Kolejki chętnych czekały by poskakać i pozjeżdżać z nadmuchiwanych zamków, popływać  mini rowerem wodnym lub poskakać w ogromnej kuli. Równie długie kolejki chętnych czekały na możliwość przejażdżki bryczką lub wierzchem na koniu. Pięknie pomalowane buźki najmłodszych fanów dobrej zabawy były niemal bez wyjątku szeroko uśmiechnięte. Jak zawsze nie brakowało ciekawskich jak wygląda świat zza kierownicy policyjnego radiowozu i jak włączyć syrenę w strażackim wozie bojowym. Zabawa na świeżym powietrzu zawsze zaostrza apetyt, więc na pokrzepienie sił była wata cukrowa i popcorn, a także posiłki specjalnie przygotowane przez rodziców dla swoich pociech.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x