Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mnóstwo atrakcji na pikniku przy „dwójce”


Mnóstwo atrakcji czekało przede wszystkim na najmłodszych uczestników pikniku „Bawmy się”, zorganizowanego 1 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka przy Szkole Podstawowej nr 2 na ulicy Sportowej.


Aż trudno zliczyć wszystkie propozycje zabawy, jakie czekały tam na gości i uczniów tej szkoły. Gry, zawody i pokazy sportowe. Występy, koncerty i taniec ognia, wieńczący imprezę. Wóz strażacki i policyjny, zjeżdżalnia oraz jazda konna. A do tego popcorn, wata cukrowa i potrawy grilla. Tak więc pogodne, sobotnie popołudnie wielu rodziców spędziło w sposób miły i atrakcyjny właśnie na tym pikniku.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x