Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Śmieciowa, mławska  rzeczywistość


Podrzucić śmieci miastu ewentualnie do czyjegoś kontenera, to wcale nie takie rzadkie przypadki w Mławie. Tezę tę doskonale zilustrował jeden z czytelników w nadesłanej fotografii.Handemade with love Lucky&Berry

Co do tych śmieci, które wynoszone są do miejsc publicznych miasto posiada dane. Trudniej jednak oszacować te pozostałe, które trafiają do sąsiednich kontenerów, przydrożnych rowów, w odludne miejsca czy do lasu. To sposób na drogie śmieci w Mławie – pisze czytelnik. (fot. róg Piłsudskiego z ulicą Słowackiego).

red.

Zobacz także…

Co się dzieje, jak śmietniki są tak zapełnione…

Jak segregować odpady i dlaczego są takie drogie? Kiedy kanalizacja na Wólce?

Czyje to nogi?

Rozbić i zniszczyć! Tak się bawi młodzież pod mławskim lasem

Nie wrzucajmy śmieci z posesji do ulicznych koszy

Jest projekt. Za śmieci zapłacimy nawet ponad 220% drożej

Czy gmina Szreńsk radzi sobie z odbiorem śmieci?

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Joanna
Gość
Joanna

LUDZIOM NIE CHCE SIE SORTOWAĆ TO PORZUCAJĄ GDZIE SIĘ DA. ZASMIECAJĄC WSZĘDZIE. WYSTAWIĄ PÓŁ WORKA Z PLASTIKIEM DLA ODCZEPNEGO. WYDAJE MI SIĘ ŻE PROBLEM ŚMIECI,, ZACZNIE SIE JESIENIĄ GDY LUDZIE ZACZNĄ WYPALAC SMIECI W PIECACH WTEDY DOPIERO ZNACZNIE SIE SMRÓD Z KOMINA. SAMI SOBIE ROBIĄ KRZYWDĘ.

Ktoś
Gość
Ktoś

W pierwszej kolejności to niech się zainteresują wieloma domami jednorodzinnymi ! Za ilu mieszkańców jest płacone a ilu zamieszkuje faktycznie! Chodzi o tzw. Hotele Robotnicze dla pracowników z poza granic kraju!!!

XYZ
Gość
XYZ

Jak można pisać artykuł (kolejny z rzędu) nie mając podstawowej wiedzy na dany temat? – niedopuszczalne
Po drugie dopisek „sposób na drogie śmieci w Mławie” z tego co się orientuję nie ma limitu na wyrzucane śmieci. Wysokość rachunku za śmieci zależna jest od ilości domowników a nie ilości wyrzucanych śmieci. Sytuacja przedstawiona na fotografii to nie żadne sposób na drogie śmieci a po prostu zwykła przestępczość i myślenie „państwowe to niczyje” !
Po trzecie gdzie w Mławie drogie śmieci?? Wszędzie wzrosły ceny za odpady, których nie ustala firma lub przysłowiowy Pan Kowalski a rynek i nacisk na ekologię.

mławianka
Gość
mławianka

A’ propos śmieci:
Dlaczego w naszym mieście nikt nie uczula mieszkańców na to żeby zgniatać opakowanie PET (plastiki)?
Jak wyrzucam swoje opakowania PET do osiedlowych pojemników czy też te leżące w przydomowych workach przed wywiezieniem, widzę puste, niezgniecione opakowania.
Dzięki temu transport tych opakowań jest dużo droższy, bo odbierający śmieci przewożą swoimi ciężarówkami w większej części powietrze, a nie opakowania.
Dlaczego UM milczy na ten temat?
Zgniatanie pustych butelek, kartonów po napojach winno być normą, odruchem.

Niedoinformowany optymista
Gość
Niedoinformowany optymista

Jak długo ludzie nie zmienia mentalności w pewnych kwestiach, tak długo będzie źle. W Mławie nie można być optymistą.