Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Śmieciowa, mławska  rzeczywistość


Podrzucić śmieci miastu ewentualnie do czyjegoś kontenera, to wcale nie takie rzadkie przypadki w Mławie. Tezę tę doskonale zilustrował jeden z czytelników w nadesłanej fotografii.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Co do tych śmieci, które wynoszone są do miejsc publicznych miasto posiada dane. Trudniej jednak oszacować te pozostałe, które trafiają do sąsiednich kontenerów, przydrożnych rowów, w odludne miejsca czy do lasu. To sposób na drogie śmieci w Mławie – pisze czytelnik. (fot. róg Piłsudskiego z ulicą Słowackiego).

red.

Zobacz także…

Co się dzieje, jak śmietniki są tak zapełnione…

Jak segregować odpady i dlaczego są takie drogie? Kiedy kanalizacja na Wólce?

Czyje to nogi?

Rozbić i zniszczyć! Tak się bawi młodzież pod mławskim lasem

Nie wrzucajmy śmieci z posesji do ulicznych koszy

Jest projekt. Za śmieci zapłacimy nawet ponad 220% drożej

Czy gmina Szreńsk radzi sobie z odbiorem śmieci?

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Joanna
Gość
Joanna

LUDZIOM NIE CHCE SIE SORTOWAĆ TO PORZUCAJĄ GDZIE SIĘ DA. ZASMIECAJĄC WSZĘDZIE. WYSTAWIĄ PÓŁ WORKA Z PLASTIKIEM DLA ODCZEPNEGO. WYDAJE MI SIĘ ŻE PROBLEM ŚMIECI,, ZACZNIE SIE JESIENIĄ GDY LUDZIE ZACZNĄ WYPALAC SMIECI W PIECACH WTEDY DOPIERO ZNACZNIE SIE SMRÓD Z KOMINA. SAMI SOBIE ROBIĄ KRZYWDĘ.

Ktoś
Gość
Ktoś

W pierwszej kolejności to niech się zainteresują wieloma domami jednorodzinnymi ! Za ilu mieszkańców jest płacone a ilu zamieszkuje faktycznie! Chodzi o tzw. Hotele Robotnicze dla pracowników z poza granic kraju!!!

XYZ
Gość
XYZ

Jak można pisać artykuł (kolejny z rzędu) nie mając podstawowej wiedzy na dany temat? – niedopuszczalne
Po drugie dopisek „sposób na drogie śmieci w Mławie” z tego co się orientuję nie ma limitu na wyrzucane śmieci. Wysokość rachunku za śmieci zależna jest od ilości domowników a nie ilości wyrzucanych śmieci. Sytuacja przedstawiona na fotografii to nie żadne sposób na drogie śmieci a po prostu zwykła przestępczość i myślenie „państwowe to niczyje” !
Po trzecie gdzie w Mławie drogie śmieci?? Wszędzie wzrosły ceny za odpady, których nie ustala firma lub przysłowiowy Pan Kowalski a rynek i nacisk na ekologię.

mławianka
Gość
mławianka

A’ propos śmieci:
Dlaczego w naszym mieście nikt nie uczula mieszkańców na to żeby zgniatać opakowanie PET (plastiki)?
Jak wyrzucam swoje opakowania PET do osiedlowych pojemników czy też te leżące w przydomowych workach przed wywiezieniem, widzę puste, niezgniecione opakowania.
Dzięki temu transport tych opakowań jest dużo droższy, bo odbierający śmieci przewożą swoimi ciężarówkami w większej części powietrze, a nie opakowania.
Dlaczego UM milczy na ten temat?
Zgniatanie pustych butelek, kartonów po napojach winno być normą, odruchem.

Niedoinformowany optymista
Gość
Niedoinformowany optymista

Jak długo ludzie nie zmienia mentalności w pewnych kwestiach, tak długo będzie źle. W Mławie nie można być optymistą.