Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Co się dzieje, jak śmietniki są tak zapełnione…


 Co się dzieje, jak śmietniki są tak zapełnione…

Znów kosze na śmieci i młodzież w roli głównej. Tym razem jednak przedstawiamy nadesłany materiał filmowy dotyczący parku miejskiego, śmieci w nim i jego sprzątania. Okiem młodego reportera tak to wygląda. Czy obiektywnie, oceńcie sami.

red.

 


Zobacz także…

Są tablice by nie śmiecić, ale są też działania

Brawo Daniel i jego ekipa. Łysa Góra posprzątana

Zadziała służba leśna. Jeziorko w Krajewie bez śmieci

Nad zalewem czysto, ale na jak długo?

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonim
Gość
Anonim

Park jest brudny zaniedbany, zachwaszczony, krzaki rosną coraz bardziej dziko, parkan przerdzewiały, porośnięty mchem, ale co tam… Odbywają się w nim znamienite imprezy z piwkiem w tle z knajpy „Parkowa” oraz bardzo kulturalne, kameralne i ekskluzywne spotkania z literaturą pt. „Poczytajmy, posłuchajmy” pod pomnikiem Piłsudskiego – oj się facet nasłucha… Niedługo będzie to małpi gaj, taki jak kiedyś był w okolicach dzisiejszego Jyska, gdzie zbierali się menele, żeby sobie pochlać i załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Będzie w nim tylko alejka do pomnika i do dębu niepodległości, żeby można było przy różnych okazjach złożyć kwiaty i zapalić znicze. Wybierzcie jeszcze na… Czytaj więcej »

marabu
Gość
marabu

DOKŁADNIE to się dzieje jak śmietniki są przepełnione, wiatr hula i roznosi śmieci po całym parku. Mamy tylko jeden, stosunkowo niewielki, w samym centrum park w Mławie. Czy tak trudno zadbać, żeby kosze opróżniane były regularnie? A może za drogi interes? Niechlujstwo ze strony władz.