Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Co się dzieje, jak śmietniki są tak zapełnione…


 Co się dzieje, jak śmietniki są tak zapełnione…

Znów kosze na śmieci i młodzież w roli głównej. Tym razem jednak przedstawiamy nadesłany materiał filmowy dotyczący parku miejskiego, śmieci w nim i jego sprzątania. Okiem młodego reportera tak to wygląda. Czy obiektywnie, oceńcie sami.

red.

 


Zobacz także…

Są tablice by nie śmiecić, ale są też działania

Brawo Daniel i jego ekipa. Łysa Góra posprzątana

Zadziała służba leśna. Jeziorko w Krajewie bez śmieci

Nad zalewem czysto, ale na jak długo?

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonim
Gość
Anonim

Park jest brudny zaniedbany, zachwaszczony, krzaki rosną coraz bardziej dziko, parkan przerdzewiały, porośnięty mchem, ale co tam… Odbywają się w nim znamienite imprezy z piwkiem w tle z knajpy „Parkowa” oraz bardzo kulturalne, kameralne i ekskluzywne spotkania z literaturą pt. „Poczytajmy, posłuchajmy” pod pomnikiem Piłsudskiego – oj się facet nasłucha… Niedługo będzie to małpi gaj, taki jak kiedyś był w okolicach dzisiejszego Jyska, gdzie zbierali się menele, żeby sobie pochlać i załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Będzie w nim tylko alejka do pomnika i do dębu niepodległości, żeby można było przy różnych okazjach złożyć kwiaty i zapalić znicze. Wybierzcie jeszcze na… Czytaj więcej »

marabu
Gość
marabu

DOKŁADNIE to się dzieje jak śmietniki są przepełnione, wiatr hula i roznosi śmieci po całym parku. Mamy tylko jeden, stosunkowo niewielki, w samym centrum park w Mławie. Czy tak trudno zadbać, żeby kosze opróżniane były regularnie? A może za drogi interes? Niechlujstwo ze strony władz.