Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Nad zalewem czysto, ale na jak długo?


W niedzielę, 28 kwietnia br., odbyła się akcja zbierania śmieci na terenach dookoła Zalewu Ruda. W tegorocznej akcji sprzątania linii brzegowej wzięło udział prawie 20 osób. Taką akcję co roku inicjuje i przeprowadza mławskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego i sprzątają też głównie wędkarze.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Organizatorzy zapewnili rękawiczki, worki i wywózkę śmieci. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie, zebrane śmieci zostały wywiezione do kontenera.

Warto w tym miejscu powtórzyć apel do odpoczywających i spacerujących nad tym największym akwenem wodnym w okolicy Mławy. Nie wyrzucajmy śmieci bezpośrednio nad wodą, przecież o wiele przyjemniej jest, gdy natura pozostaje taka jaka jest.

red.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500