Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy gmina Szreńsk radzi sobie z odbiorem śmieci?


Przykry widok na zdjęciach nadesłanych do redakcji. Taki obraz można zobaczyć w lesie przy głównej alei za Wolą Proszkowską (gm. Szreńsk). Wydawać by się mogło, że taki widok należy powinien do przeszłości, w dobie zorganizowanego przez samorządy systemu odbioru odpadów. Jednak najwyraźniej problemem są takie odpady, których odbiór jest bardziej skomplikowany. Jak widać na zdjęciach, ktoś posłużył się starą metodą, do wora i do lasu. Teraz nie dość, że zaśmiecona jest przyroda, to kłopot będzie miał właściciel tej leśnej działki.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
11 miesięcy temu

Tak tak, kosze oprozniaja, tyle że gabartów niestety nie, w innych wioskach zabierają raz w miesiacu duże gabaryty w szrensku niestety nie, stad nasz las wygląda tak nie inaczej, przykre to ale niestety prawdziwe. Ludzie są okropni bo powinni to wywozic do wysypiska jednak dla niektórych szkoda zachodu i bach do lasu.