Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kurki, maślaki, podgrzybki, prawdziwki i kanie


Pogoda wreszcie sprzyja grzybiarzom. Duża ilość opadów sprawiła, że w lesie pojawiło się mnóstwo grzybów. Królują kurki, maślaki i podgrzybki. Są już prawdziwki, koźlarze i kanie. Wysyp grzybów sprawia, że na grzybobranie ruszają nawet ci, którzy w lesie pojawiają się sporadycznie. Przy takiej okazji, o podstawowych zasadach bezpiecznego grzybobrania  przypomina mławski sanepid.


Przeczytaj także:

„Wrzesień chodzi po rosie, zbiera grzyby we wrzosie”

Rady Konstantego Kani

Król prawdziwek

Ma ponad 120 cm w obwodzie i nadal rośnie!

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments