Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Amelia Butryn ze srebrnym medalem


Zakończyły się dwudniowe Drużynowe Zawody Pływackie dzieci 10-11 lat w Ciechanowie (16-17.06.2018). Są to najważniejsze zawody wciągu roku dla tych roczników. Mławski Klub Pływacki Płetwal reprezentowało 13 zawodników, którzy są prowadzeni przez dwóch trenerów; rocznik 2007 prowadzi Robert Wieczorek i rocznik 2008 – Tomasz Szczepański.


Największy sukces odniosła niezawodna Amelia Butryn (2008), która zdobyła 2 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym z czasem 46,26, reszta naszej załogi pomimo tego, że nie zdobyła medali poprawiła swoje rekordy życiowe (szczegółowy progres zawodników na zdjęciach) i tak; Amelia Butryn 3 rekordy życiowe, Marcel Bużycki 2 rekordy życiowe, Zuzanna Deręgowska 4 rekordy życiowe, Lena Dąbrowska 3 rekordy zyciowe, Zuzanna Kaczmarczyk 4 rekordy życiowe, Patryk Kaliszewski 4 rekordy życiowe, Kaja Kamińska 2 rekordy życiowe, Szymon Lenga 3 rekordy życiowe, Aleksander Orkwiszewski 2 rekordy życiowe, Gabrysia Rachuba 4 rekordy życiowe, Mieszko Sadza 1 rekord życiowy, Zuzia Szynkiewicz 2 rekordy życiowe.

W Punktacji klubowej Płetwal zajął drugie miejsce zaraz za warszawskim klubem UKS G8- Bielany.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za całoroczną, systematyczną pracę i życzymy pogodnych wakacji.


źródło i fot.: Klub Pływacki Płetwal


Zobacz także…

Zawodnicy Akademii Sztuk Walk Senshi nie zawiedli

Sukces rodziny z Wiśniewa

Gabrysia Koźlakiewicz, uczennica Szkoły Podstawowej nr 7, nagrodzona w prestiżowym konkursie

Uczeń SP nr 2 Paweł Kasiak finalistą kuratoryjnego konkursu

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x