Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Zawodnicy Akademii Sztuk Walk Senshi nie zawiedli


fot. Akademia Sztuk Walk SenshiW sobotę 09.06.2018 r. trzech zawodników Akademii Sztuk Walk Senshi reprezentowało klub na Zunifikowanych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Federacji PFKB, które jak co roku odbywały się w Suszu woj. warmińsko – mazurskie. I tym razem mławscy zawodnicy prowadzeni przez Artura Możdżonek nie zawiedli.

Jakub Chłosta z sekcji Taekwondo zajął 3 miejsce w konkurencji walk UFR Tatami w kat. Junior -75 kg. Ponadto Kuba zajął 3 miejsce w konkurencji walk Pointfighting w kat. Junior -175 cm. Kacper Marciniak z sekcji Taekwondo zajął 2 miejsce w konkurencji walk UFR Tatami w kat Kadet starszy -55 kg. Trzeci z zawodników Adam Jaroszewski tym razem musiał uznać wyższość rwali i nie udało mu się zająć miejsca na podium. To był ostatni turniej zawodników Martial Arts Senshi Team. Najbliższe zawody to Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Taekwondo ITF już we wrześniu tego roku w Morawach, których organizatorem będzie Klub Senshi i Gmina Stupsk.

Od września klub Akademia Sztuk Walk Senshi zaprasza do sekcji taekwondo i kickboxingu.

fot. Akademia Sztuk Walk Senshi

autor: Akademia Sztuk Walk Senshi

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500