Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zawodnicy Akademii Sztuk Walk Senshi nie zawiedli


fot. Akademia Sztuk Walk Senshi


W sobotę 09.06.2018 r. trzech zawodników Akademii Sztuk Walk Senshi reprezentowało klub na Zunifikowanych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Federacji PFKB, które jak co roku odbywały się w Suszu woj. warmińsko – mazurskie. I tym razem mławscy zawodnicy prowadzeni przez Artura Możdżonek nie zawiedli.

Jakub Chłosta z sekcji Taekwondo zajął 3 miejsce w konkurencji walk UFR Tatami w kat. Junior -75 kg. Ponadto Kuba zajął 3 miejsce w konkurencji walk Pointfighting w kat. Junior -175 cm. Kacper Marciniak z sekcji Taekwondo zajął 2 miejsce w konkurencji walk UFR Tatami w kat Kadet starszy -55 kg. Trzeci z zawodników Adam Jaroszewski tym razem musiał uznać wyższość rwali i nie udało mu się zająć miejsca na podium. To był ostatni turniej zawodników Martial Arts Senshi Team. Najbliższe zawody to Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Taekwondo ITF już we wrześniu tego roku w Morawach, których organizatorem będzie Klub Senshi i Gmina Stupsk.

Od września klub Akademia Sztuk Walk Senshi zaprasza do sekcji taekwondo i kickboxingu.

fot. Akademia Sztuk Walk Senshi

autor: Akademia Sztuk Walk Senshi

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x