Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Żywe pszczoły i słodki miód w mławskim parku


W minioną sobotę od godziny 10-tej w mławskim parku burmistrz Sławomir Kowalewski oraz Piotr Szewczak z Pasieki Barć Mława zaprosili mieszkańców naszego miasta na Mławskie Święto Pszczoły.


W specjalnie przygotowanej, przeszklonej ramce można było zobaczyć żywe pszczoły i posłuchać opowieści o ich zwyczajach. W programie imprezy przewidziane  były degustacje i sprzedaż miodów oraz produktów pszczelarskich. Ciekawi pracy pszczelarza mogli zobaczyć sprzęt jaki jest potrzebny do pracy w pasiece. O godz. 13.00 na estradzie w parku można było posłuchać  o ochronie roślin oraz upowszechnianiu pszczelarstwa.

RK

Zobacz także…

Przyjemne z pożytecznym. Rodzinny Festyn Integracyjny w Sp 6

Piknik rodzinny przy SP nr 4

Ochotnicza Straż Pożarna w Szreńsku ma już 110. letnią tradycję

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x