Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Potrącenie ucznia w Wieczfni Kościelnej


W środę 25 kwietnia około 9 rano wysiadający z autobusu 11 – letni chłopiec został potrącony przez przejeżdżający samochód osobowy. Na szczęście skończyło się bez poważniejszych obrażeń.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 11-letni chłopiec w trakcie wysiadania z autobusu przeszedł przed dany pojazd i nieostrożnie wszedł na jezdnię zza autobusu. Został potrącony przez samochód osobowy marki Fiat Stilo, którym kierowała 30-letnia mieszkanka pow. mławskiego. W rozmowie z lekarzem ustalono, że dziecko nie posiada obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – informuje mł. asp. Aneta Prusik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

red.

Zobacz także…

Były zastępca komendanta policji pijany kierował autem, potem znieważył funkcjonariuszy

U sąsiadów. O krok od tragedii. Przewróciło się 18- metrowe rusztowanie

WYPADEK NA RONDZIE ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, RANNY ROWERZYSTA.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ