Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Starostwo Powiatowe Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Były zastępca komendanta policji pijany kierował autem, potem znieważył funkcjonariuszy


Były zastępca komendanta policji w Mławie, od dawna już nie pracujący w tej formacji kierował samochodem osobowym mając około 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie zatrzymania znieważył funkcjonariuszy policji i naruszył ich nietykalność cielesną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi mławska prokuratura. Do zatrzymania doszło 31 marca br. ok. godziny 22 w okolicy Żuromina.

Słoneczne ogrody Mława

– Nieznana osoba powiadomiła dyżurnego policji, że kierowca jadącym w kierunku gminy Kuczbork samochodem osobowym Dacia porusza się w sposób podejrzany. Skierowany patrol zatrzymał w okolicy Żuromina 44 – letniego kierowcę opisanego pojazdu. Zatrzymany został przewieziony do KPP w Żurominie, gdzie dobrowolnie poddał się badaniu na obecność alkoholu. Wynik badania wskazał 1,42 mg/l co oznacza około 3 promile. Mężczyzna został umieszczony w policyjnej izbie dla osób zatrzymanych. W trakcie prowadzonych czynności doszło do znieważenia funkcjonariuszy policji i naruszenia ich nietykalności cielesnej. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz oraz znieważenie funkcjonariuszy policji i naruszenia ich nietykalności cielesnej to zarzuty stawiane temu mężczyźnie, byłemu funkcjonariuszowi policji w prowadzonym przez policję pod nadzorem prokuratury postępowaniu – informuje  st. asp. Robert Wierciński oficer prasowy KPP Żuromin.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Ktoś

Przykład tych wszystkich głupich komentarzy na to że nie ma równych i rowneijszych

Lili

Ojojoj, to sie narobilo