Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

WYPADEK NA RONDZIE ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, RANNY ROWERZYSTA.


Mława wypadek na rondzie ranny rowerzysta

fot. KPP Mława


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranny został 50-letni rowerzysta. Mężczyzna jechał po rondzie Żołnierzy Wyklętych, na skrzyżowaniu ul. Marszałkowska z ul. Górną w Mławie.

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia o godz. 18.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Honda Jazz, 40-letnia mieszkanka pow. działdowskiego, wjeżdżając na rondo Żołnierzy Wyklętych z ul. Górnej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i potrąciła rowerzystę. 50-letni mieszkaniec Mławy doznał pęknięcia kości stawu skokowego prawej nogi i został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierująca samochodem i rowerzysta byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja przypomina i apeluje – w każdym przypadku, bez względu na pierwszeństwo, należy stosować zasadę ograniczonego zaufania i zwracać uwagę na zachowanie innych uczestników ruchu, by uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Pamiętajmy, że rowerzyści to tzw. niechroniona grupa uczestników ruchu drogowego – a zatem odnosząca najcięższe obrażenia podczas wypadku.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
4 lata temu

I znowu poszkodowany rowerzysta. Coś strasznego. Zdecydowanie ukarać kierowcę !!! Żyjemy w cywilizowanym świecie. Nie siła decyduje !!!

marek
marek
4 lata temu

Nie wiem czemu kierowcy z nr. rej. NDZ jeżdżą bardzo dziwnie, jeżdżąc po Polsce i widząc auto które wykonuje dziwne manewry myślę sobie i mówię do współpasażerów to pewnie kierowca na NDZ i zawsze się zgadza. Trochę śmieszne ale prawdziwe. Kilka dni temu na ul. Kopernika kierowca na NDZ zajechał drogę motorowerzyście i posłał starszego człowieka do szpitala, teraz kobieta też na NDZ wysłała rowerzystę do szpitala.

WML
WML
4 lata temu
Reply to  marek

A ja zauważyłem będąc też WML, że większość WML-owców wjeżdża na skrzyżowanie przy czerwonym świetle a przy tym rozmawia jeszcze przez telefon. Przypadek czy taki tu zwyczaj.

marek
marek
4 lata temu
Reply to  WML

Masz rację, rozmowa przez tel. jest plagą, powinny fabryki montować zakłucacze poprawiło by to bezpieczeństwo, na czerwonym też się wpychają zwłaszcza tam gdzie jest tylko przejście.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x