Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś rano na zatorzu nie pojawiły się MKM-ki


Przykra niespodzianka spotkała dziś mieszkańców zatorza, którzy jak co rano stanęli i marzli na przystankach, w oczekiwaniu na autobus, który się nie pojawił. Niejeden mieszkaniec tej części miasta nie dojechał na czas do pracy, szkoły czy do lekarza. Na trasę nie wyjechały autobusy linii A i B. Powodem nie były jednak poranne opady śniegu.

Jak informuje nas jedna z osób mieszkających na Wólce za torami, która telefonicznie interweniowała w tej sprawie, autobusy nie wyjechały z powodu braku kierowców. W późniejszych godzinach komunikacja ma już kursować normalnie.

red.

Zobacz także…

Jedna osoba zasłabła, druga zamarzła na terenie dworca PKS. Uratowali ich strażacy

Skąd wziąć 9 mln zł na Mławską Komunikację Miejską?

Burmistrz nie chce aby PKP zmodernizowało dworzec Mława Miasto

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

avatar
1500
Lokalny patriota
Gość
Lokalny patriota

Wszystko można zrozumieć, niby. Po pierwsze Mława to zbyt małe miasto na komunikacje miejska. Po drugie żadnego miasta nie stać na darmową komunikacje miejską, Mława jest ewenementem. Prosze sprawdzić ile kosztuje miasto MKM. Rządzenie miastem to nie bolączki prywatnego folwarku, to prowadzenie firmy, przedsiębiorstwa. Słyszymy o kolejnych obligacjach na 17 mln zł. Ktokolwiek zostanie burmistrzem z tak dużych długów nie wyjdzie przez kolejne 3 kadencje.

ona
Gość
ona

Mobilis w Mlawie to firma skazana na bankructwo. Oszczednosci i wycofywanie sie z rynku widac golym okiemi (likwidowacia lini, dworca czynnego tylko do 14, stanowisk odjazdowych w oplakanym stanie itp.) Miasto powinno domagac sie odszkodowania za nie wywiazanie sie Mobilisu z umowy….

Miłosz
Gość
Miłosz

Krajewski na burmistrza. Facet ma doświadczenie. Trzymam kciuki.

Ola
Gość
Ola

a Ty pewnie na zastępce? Obibokom żyjacym z na koszt państwa dziękujemy !

Ala
Gość
Ala

Leniem to pewnie ty jesteś, a Krajewski jest merytoryczny i pracowity, bardzo dobry kandydat. STOP lizusom i wodolejstwu!!!

Zatorze
Gość
Zatorze

No proszę, kolejna zagrywka Burmistrza, najpiew nie przychylną radną chciał zwolnić ze szkoły, a teraz chce zmiękczyć mieszkańców zabierając im autobus. Strach cokolwiek złego o Panu Burmistrzu mówić

Atam
Gość
Atam

Bierz regularnie lekarstwo bo może być jeszcze gorzej ?

Zatorze
Gość
Zatorze

Sławek Twoja troska o mieszkańców nawet obejmuje zdrowie ? Jakiś Ty dobroduszny.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Jak się kierowcom płaci najniższą krajową, to się nie dziwię, że szukają pracy w innych firmach.
Kierowca też człowiek i rodzinę też na ogół ma.
Najwyższy czas zacząć przyjmować do pracy Ukraińców jako kierowców. 😀
Niedługo policjantami u nas będą Ukraińcy.
Na infoliniach niektórych banków już pracują i dogadać się z nimi nie sposób po polsku.

raptus
Gość
raptus

Co tam policjanci! Jarząbek nie bądź minimalistą, wybierzmy jakiegoś Ukraińca Burmistrzem.

pasazer
Gość
pasazer

To przykre, ale mobilis robi już od dawna bokami. a była to całkiem niezła firma kiedyś, zanim się nią zajał nowy właściciel. Są też fajni kierowcy i kierowczynie, ale niektórzy to tragedia.

kier
Gość
kier

Może MKM już nie jeżdżą by wykopano pod torami tunel i po co autobusy?

Zadumany
Gość
Zadumany

Możliwe, że to był dalszy etap ćwiczeń strażaków. Skoro jest sytuacja kryzysowa, to jak autobusy mogą kursować normalnie?

Krysia
Gość
Krysia

Możemy przybić sobie piątkę z Burmistrzem i zaśpiewać „aaa miało być tak pięknie…”. I co? Jakie argumenty teraz przedstawią władze miasta ?! Totalna kompromitacja! Jeszcze ta kładka HA HA HA, kolejne pieniądze w błoto… Komunikacja miejska ile ? 9 milionów rocznie ? a tunel jednorazowo około 15 milionów (z górką) Bez komentarza…

Atam
Gość
Atam

To jak będziesz miała kładkę nad torami czy tunel pod torami to autobusy już na zatorze nie będą jeździć ? Ujawnij się i powiedz to otwarcie mieszkańcom „zatorza” a zobaczymy jaka będzie ich reakcja, sądzę, że będziesz musiała szybko uciekać.

Kaszub
Gość
Kaszub

Komunikacja jeździ rzadko, podróż z Zatorza do centrum miasta trzeba planować jak do Warszawy.Śmiać mi się chce jak Kowalewski na sesji zaczyna prawic jak to dba o dobro mieszkańców. Ten człowiek nawet nie potrafi logiczne odpowiadać na pytania mieszkańców, Na każde pytania odpowiada jedną wyuczoną frazą, stek kłamstw jak to troszczy się i mieszkańców. Mam wrażenie że on jest z playbacku 😀

Observer
Gość
Observer

Na tym właśnie to polega, żeby brak odpowiedzi ubrać w piękne słówka – to jest właśnie manipulacja słuchaczem. Ktoś, kto umie myśleć, nie da się zmanipulować i omamić, ale ktoś łasy na na prawienie frazesów i komplementów da się łatwo nabrać i nim się zorientuje (o ile się w ogóle zorientuje), to spotkanie z włodarzem już dawno się skończyło, a po włodarzu nie ma żadnego śladu.