Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Żywa szopka i inne świąteczne atrakcje już w weekend na mławskim rynku


Serdecznie zapraszamy na Miejską Wigilię. Życzenia świąteczne, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, wieczerza wigilijna przygotowana przez mławskich restauratorów. W najbliższą sobotę, 16 grudnia od godz. 16.00 poczujmy magię świąt, spotkajmy się razem na mławskim rynku, oderwijmy się od codziennych trosk i zmartwień.

Zapraszamy również na inne świąteczne atrakcje. W sobotę oraz niedzielę, 16 i 17 grudnia od godziny 10.00 będzie trwał Jarmark Bożonarodzeniowy. W sprzedaży pojawią się swojskie specjały, ozdoby świąteczne wykonywane różnymi technikami, zabawki, ekologiczne wyroby rękodzielnicze, biżuteria, obrazy oraz słodkości przypominające nam o zbliżających się świętach.

W sobotę, od godz. 14.00 zostanie udostępniona zwiedzającym żywa szopka. W bożonarodzeniowej stajence ze święta rodziną, aniołami pojawi się także gromadka oswojonych zwierząt, Stajenka z Maryją i Józefem, aniołami oraz gromadką oswojonych zwierząt.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

źródło: UMM

Zobacz także…

A może by tak do kina? Zobacz grudniowy repertuar Kina Kosmos!

Nowe iluminacje w mławskim parku

Fotki „na zderzaku”, „na szofera” i inne. Ciężarówka Coca cola w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500