Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowe iluminacje w mławskim parku


Wczoraj wieczorem po raz pierwszy rozbłysły nowo zakupione i ustawione  w mławskim parku iluminacje. Od razu wzbudziły one zainteresowanie spacerowiczów. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyła się podświetlana rama z napisem „Świąteczna Mława”. Od razu znaleźli się chętni do zrobienia sobie w niej pamiątkowego zdjęcia. Oprócz tego park rozświetla cały szereg dekoracji w kształcie lilii różnej wielkości.

Na nowe dekoracje świetlne miasto przeznaczyło 60 tys. zł. Dołączyły one  do tych zakupionych jeszcze w ubiegłym roku – Mikołaja i bombki, które ustawione zostały tak jak poprzednio, przy ratuszu. Również słupy energetyczne w centrum miasta rozświetliły świąteczne dekoracje. Teraz do prawdziwie świątecznego nastroju brakuje nam jedynie białego śniegu.

Piękne, dobrze dobrane i wkomponowane (lub nie) w architekturę miasta dekoracje świąteczne rozświetlają ulice wielu miejscowości w Polsce. Jak co roku, od 6 grudnia trwa również ogólnopolski konkurs „Świeć się z Energą”, w którym wybierane są najpiękniej oświetlone miasta. W 2016 roku za świetlną stolicę Polski wybrany został Zamość. Nagrodą był sprzęt AGD o wartości 50 tys. zł. Warto to zobaczyć, choćby w internecie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kaśka
kaśka
2 lata temu

żeby Polakom / czytaj: mławianom/ dogodzić trzeba mieć zdrowie……….

Magda
Magda
2 lata temu

Anonimie-masz rację! kto nie wie , niech sam sprawdzi ! Ulica da LG po wykopach pod kanalizację ma nowy asfalt i jest równa . Reszta ulic w Mławie (po kanalizacji) jest połatana i jazda po nich to istne RODEO . szkoda naszych aut..

Piotr
Piotr
2 lata temu

Anonimowo lecz sie na glowe.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Przydałoby się jeszcze udekorowanie ul. Piłsudskiego, Zwirki i Warszawskiej – tymi ulicami przejezdzaja dziesiątki ludzi drogą 544 więc wyglądałoby to reprezentacyjne, bo na chwilę obecną obcy kierowca jadący przez Mławę zauważy najwyższej ozdoby na rynku.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Tak – udekorować całą Mławę wzdłuż i wszerz, zostawić dziurawe i krzywe chodniki i jezdnie, a miejscami nawet brak chodników i asfaltu, salę kinową z początku XX wieku, nieoświetlone ulice, ale nasze pieniądze wydać na ozdoby i ozdóbki, które cieszą oko przez 2 mi3esiace

z bliska
z bliska
2 lata temu

SUPER!!!—-i co na to adwersarze i przeciwnicy wydatkowania pieniędzy na takie wspaniałości. Takimi iluminacjami nasze miasto naprawdę ożywa i wieczorami pięknieje. Liczę na to żę w przyszłym roku, nasze ulice w centrum także nabiorą świątecznych iluminacji.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  z bliska

Wydajmy wszystkie pieniądze z kasy miasta na ozdóbki inne pier…ki, żeby Mława była przez 2 miesiące w roku piękna(wszak światełka pięknie odbijają się w kałużach, a więc kałuże stają się bardziej znośne), a przez następne 10 tonęła w błocie.
SUPER!!! – nie zapomnij zagłosować w przyszłym roku na obecnego burmistrza za te wspaniałości.

z bliska
z bliska
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Na pewno nie zapomnę aby w dalszym ciągu ignorować takich dziwaków jak Ty , bo Ty nic innego nie potrafisz tylko pisać takie bzdety które nie trzymają się kupy. A na obecnego Burmistrza możesz sam głosować, Ja o takie rady nie proszę wiem na kogo będę głosował.

Piotr
Piotr
2 lata temu

Super narescie cos w mlawie jest ladnego.co roku byla obrzydliwa choinka z koreanskimi bombkami.Wszystko ok tylko mikolaj sie gubi na tle ladnej choinki.To dlatego bo ma takie same lampki.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x