Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

A może by tak do kina? Zobacz grudniowy repertuar Kina Kosmos!


Warto ponieść się grudniowemu szaleństwu. W ostatnim miesiącu 2017 r. na naszych widzów czeka wiele interesujących propozycji filmowych. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć polskie kino gatunkowe, nieustraszonych Marvelowskich bohaterów oraz adaptację powieści kryminalnej wszechczasów. Dla najmłodszych kinomanów wyświetlimy dwie animacje, z których jedna pokaże podróż do Betlejem z zupełnie innej perspektywy. Niebanalnie, z nutką grozy, niepewności i dobrego humory, tak zamykamy kolejny filmowy rok w mławskim kinie Kosmos. 

Repertuar Kina Kosmos na grudzień 2017. Zapraszamy do obejrzenia zwiastunów:

Thor: Ragnarok 3D dub. 1-3.12
* Fantasy, przygodowy, prod. USA, 12+

Listy do M. 3 2D 1-3.12
* Komedia romantyczna, prod. Polska, 12+

Kumple z dżungli 2D dub. 6, 7-8, 9-10.12
* Animacja, Family, prod. Francja, B/o

Najlepszy 2D 5, 6 -10.12
* Biograficzny, dramat, sportowy, prod. Polska, 12+
Film Łukasza Palkowskiego to wybitne kino, z nietuzinkowym bohaterem i mistrzowsko odtworzonym przez Jakuba Gierszała. Produkcja pokazuje nie tylko sukces, ale również porażki i życiowe tragedie triatlonisty Jerzego Górskiego, który w 1990 r. wywalczył tytuł „podwójnego ironmana”.

Piła: Dziedzictwo 2D, nap.
* Horror, prod. Kanada/USA, 15+, 5, 7-10.12

Pierwsza Gwiazdka 2D dub. 13-17.12
* Animacja, familijny, prod. USA, B/o

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI 3D dub. 13-17.12
* Akcja, Sci-fi, prod. USA, 12+

Cicha noc 2D 18-22.12
* Dramat, prod. Polska, 12+
Obsypany nagrodami na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. To niesamowite kino, niekoniecznie łatwe i przyjemne, ale niepozwalające przejść obok niego obojętnie. Kryzys rodzinny, konflikty między braćmi i misterny plan opracowany przez głównego bohatera granego przez Dawida Ogrodnika może zburzyć świat wszechobecnej przedświątecznej sielanki, którą media przemycają w reklamach już od blisko miesiąca. Jest to dzieło z pewnością dla wymagających widzów, którego odbiór pozostawia nieco więcej goryczy i prawdy o polskiej rzeczywistości.

Totem 2D 18-22.12
* Sensacyjny, prod. Polska, 12+
W ukazywaniu mroków życia doskonale radzi sobie nie tylko Paweł Domalewski, ale również Jakub Charon, który wyreżyserował TOTEM. W przeciwieństwie do produkcji Vegi film Charona pokazuje wyłącznie brutalną rzeczywistość polskiej przestępczości. W szaroburej poświacie, która zdominowała każdy kadr tej produkcji, zobaczymy człowieka zdegradowanego, ale pragnącego lepszego życia za wszelką cenę. To prawdziwe kino gangsterskie, pełne przemocy, ukazujące polską przestępczość niskiego i średniego szczebla, głównie dealerów, złodziei i stręczycieli. W filmie będzie można dostrzec m.in. raperów o pseudonimach artystycznych Sobota i Popek.

Morderstwo w Orient Expressie 2D nap. 27-30.12
* Kryminał, prod. USA/Malta, 15+
MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE to ekranizacja klasyki gatunku, której chyba nie trzeba przedstawiać. Zakończenie z pewnością będzie zaskoczeniem tylko dla tych, którzy nie czytali książki autorstwa Agaty Christie, ale dla samej obsady i nakładu pracy kostiumografów warto przenieść się do świata odległej Europy. Wysoki budżet zaprocentował, możemy zachwycać się pięknymi zdjęciami i scenografią, wiernie odwzorowującą detale z poprzedniego stulecia.

Redwood 2D nap. 27-30.12
* Horror, prod. Wielka Bryt., 15+


* Informacja o zmianie seansów w dniu 6 grudnia

6 grudnia w kinie Kosmos zostaną wyświetlone dwa filmy. O godz. 9.00 i 11.00 zapraszamy na seans naszych najmłodszych widzów. Na ekranie będzie można oglądać animację KUMPLE Z DŻUNGLI. Po południu, o godz. 13.00 rozpocznie się projekcja filmu biograficznego pt. NAJLEPSZY. Bilet wstępu na dowolny seans w dniu 6 grudnia kosztuje 10 zł.

 

źródło: MDK Mława/Kino Kosmos
oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500