Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Fotki „na zderzaku”, „na szofera” i inne. Ciężarówka Coca cola w Mławie


Na Starym Rynku w Mławie już na długo przed godziną 15.00, kiedy oficjalnie rozpoczęła się impreza, ustawiły się długie kolejki do atrakcji, jakie ze sobą przywiozła świąteczna ciężarówka. Puszki coli z imiennym nadrukiem, zdjęcie z Mikołajem, wirtualna przejażdżka saniami, warsztaty ozdób choinkowych, gry i konkursy przyciągnęły nie tylko mieszkańców naszego powiatu, ale wielu gości z powiatów ościennych.

Chyba największą popularnością cieszyła się świąteczna ciężarówka. Sweet focie robione na zderzaku, stopniach szoferki, na tle boku ciężarówki czy w specjalnie wyznaczonych podestach znajdowały wielu amatorów uwiecznienia tej chwili. Największa kolejka ustawiła się chyba do ciężarówki, gdzie można było otrzymać w prezencie puszkę coli z wydrukowanym imieniem. Przy tej okazji okazało się, że ta atrakcja nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, zwłaszcza tych na wózkach, gdyż do ciężarówki wiodły schody. Jakimś wyjściem z sytuacji było przyniesienie przez Śnieżynkę puszki coli dla Pawła, jednego z mławskich „wózkersów”.

Atrakcje na Starym Rynku potrwają do godziny 20.00.  Mława znalazła się pośród 32 miast, do których w tegorocznej trasie zawita świąteczna ciężarówka. Ta już jutro zjawi się w Pułtusku, a 13 grudnia w Płocku.

JK

« 1 z 3 »

Zobacz także…

Świąteczna ciężarówka Coca – cola już w Mławie

Nowe iluminacje w mławskim parku

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500