Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Okradli bankomat. Policja apeluje o pomoc


fot. pixabay

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W nocy z niedzieli na poniedziałek skradzione zostały pieniądze z bankomatu mieszczącego się w banku w Czerwińsku (pow. płoński) przy ul. Jagiełły. Świadków zdarzenia  policja prosi o kontakt pod nr tel. (23) 662 15 00

Do kradzieży pieniędzy z bankomatu w Czerwińsku doszło około godz. 2:40. Z ustaleń wynika, że sprawcy po wyłamaniu zamków drzwi wejściowych, zniszczyli bankomat (prawdopodobnie przez wysadzenie)  i ukradli z niego  pieniądze.  Policjanci prowadzą intensywne działania by zatrzymać sprawców. W trakcie postępowania będzie ustalane, ile pieniędzy mogło się tam znajdować.

Ewentualnych świadków tego zdarzenia i osoby mające wiedzę na ten temat prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50 – dyżurny KPP w Płońsku.

źródło: mł. asp.  Kinga Drężek-Zmysłowska KPP Płońsk

Zobacz także…

Włamywacze wpadli na gorącym uczynku. Dwóch jest aresztowanych

To on okradł ekspedientkę – policja publikuje zdjęcie złodzieja

Mława. Kamery monitoringu w sklepie nagrały kieszonkowców

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500