Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Kamery monitoringu w sklepie nagrały kieszonkowców


Kamery monitoringu nie tylko wpływają na wzrost bezpieczeństwa, są także istotnym źródłem dowodowym – i to zarówno w przypadku kamer miejskich jak i tych instalowanych w sklepach czy terenach wspólnot mieszkaniowych. Tym razem kamery w sklepie zarejestrowały złodziei portfela.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W poniedziałek, policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców pow. mławskiego, którzy wieczorem, poprzedniego dnia okradli mieszkańca Warszawy w jednym z mławskich marketów.  Mężczyzna stracił portfel  zawartością dowodu osobistego, pieniędzy i karty bankomatowej. Zapis monitoringu pozwolił odtworzyć  zdarzenie. Policjanci ustalili tożsamość sprawców kradzieży. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy pow. mławskiego w wieku 23 i 38 lat. Obaj trafili do mławskiego aresztu.

Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo kradzieży grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława


Zobacz także…

Groził, znieważył i uderzył ekspedientkę oraz właściciela

To on okradł ekspedientkę – policja publikuje zdjęcie złodzieja

Sprawcy pobicia w kręgielni aresztowani, ale na krótko. Już są na wolności

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

Pokazać zdjęcia złodziei,jak będą w sklepie to będziemy uważać na nich.