Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Groził, znieważył i uderzył ekspedientkę oraz właściciela


Groził i znieważał ekspedientkę, a właściciela sklepu uderzył w twarz i klatkę piersiową. Tak zachował się w jednym ze sklepów na ulicy Chrobrego 46 – letni mieszkaniec Mławy w dniu 26 października. Ma już postawione zarzuty.

KSP Mława nabór

Wyjątkowa szkodliwość społeczna tych czynów spowodowała, że mławska prokuratura poprowadziła to postępowanie w trybie oskarżenia publicznego.

26 października 46 – letni mieszkaniec Mławy w jednym ze sklepów na ulicy Chrobrego zachowywał się wulgarnie i obelżywie wobec ekspedientki i właściciela sklepu. Groził, znieważał oraz naruszył nietykalność cielesną ekspedientki i właściciela, powodując lekki uszczerbek na zdrowiu. W tej sprawie uznałem, że interes społeczny wymaga objęcia tego postępowania w trybie z oskarżenia publicznego. Podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów – informuje  Marcin Bagiński – Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Zobacz także…

Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny. To co widziałem to znieczulica totalna

Młoda pacjentka oskarża mławskiego lekarza o molestowanie

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Groził, znieważył i uderzył ekspedientkę oraz właściciela"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ela
Gość

Pewnie impotent jak taki agresywny do kobiet

Ignacy
Gość

Takie rzeczy w naszej kochanej Mławie!?

wpDiscuz