Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Groził, znieważył i uderzył ekspedientkę oraz właściciela


Groził i znieważał ekspedientkę, a właściciela sklepu uderzył w twarz i klatkę piersiową. Tak zachował się w jednym ze sklepów na ulicy Chrobrego 46 – letni mieszkaniec Mławy w dniu 26 października. Ma już postawione zarzuty.


Wyjątkowa szkodliwość społeczna tych czynów spowodowała, że mławska prokuratura poprowadziła to postępowanie w trybie oskarżenia publicznego.

26 października 46 – letni mieszkaniec Mławy w jednym ze sklepów na ulicy Chrobrego zachowywał się wulgarnie i obelżywie wobec ekspedientki i właściciela sklepu. Groził, znieważał oraz naruszył nietykalność cielesną ekspedientki i właściciela, powodując lekki uszczerbek na zdrowiu. W tej sprawie uznałem, że interes społeczny wymaga objęcia tego postępowania w trybie z oskarżenia publicznego. Podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów – informuje  Marcin Bagiński – Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Zobacz także…

Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny. To co widziałem to znieczulica totalna

Młoda pacjentka oskarża mławskiego lekarza o molestowanie

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ela
ela
3 lata temu

Pewnie impotent jak taki agresywny do kobiet

Ignacy
Ignacy
3 lata temu

Takie rzeczy w naszej kochanej Mławie!?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x