Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli


fot. Pixabay

KSP Mława nabór

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kradzieży w dwóch mieszkaniach na terenie Mławy. Podejrzaną jest 33-letnia mieszkanka Mławy. Kobieta wyniosła z mieszkań przedmioty o łączne wartości kilku tysięcy złotych. Trafiła do mławskiego aresztu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mławianka zajmowała się sprzątaniem mieszkań. Pod nieobecność właścicieli ukradła m.in. telefony komórkowe, pieniądze i biżuterię. Powiadomiona o kradzieżach policja, zatrzymała 33-latkę. W jej mieszkaniu kryminalni odnaleźli cześć skradzionych przedmiotów. Podejrzana została zatrzymana i osadzona w mławskim areszcie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ostrzega – korzystając z usługi sprzątania należy wybierać zaufane firmy, cieszące się dobrą opinią. Powierzanie swojego mieszkania przypadkowym osobom może zakończyć się nieprzyjemną sytuacją taką jak utrata pieniędzy, biżuterii czy innych wartościowych przedmiotów.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska/KPP Mława

Zobacz także…

Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny. To co widziałem to znieczulica totalna

To nieprawdopodobna historia. Manekin udający człowieka rozjechany na „siódemce”!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Sprzątała do czysta…

wpDiscuz