Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Sprawcy pobicia w kręgielni aresztowani, ale na krótko. Już są na wolności


2 listopada w mławskiej kręgielni zostało pobitych dwóch mieszkańców Mławy. Sprawców pobicia było czterech, dwóch z nich ma już na swoim koncie wyroki, to osoby znane w mławskim półświatku. Awantura zaczęła się od słownych zaczepek i utarczek, a skończyła się pobiciem z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Słoneczne ogrody Mława

Po tygodniu (9 listopada) policja zatrzymała czterech podejrzanych o to pobicie. Wobec dwóch z nich prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie, ale ci korzystając z postanowienia sądu wyszli na wolność po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 15 tys zł. każdy. Prokuratura zaskarży to postanowienie mławskiego sądu.

– 9 listopada wieczorem mławscy policjanci zatrzymali czterech podejrzanych o pobicie dwóch osób w kręgielni. Trzej z nich to mieszkańcy powiatu mławskiego i jeden mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. Podstawą zatrzymania było dopuszczenie się matactwa procesowego przez podejrzanych poprzez urzeczywistnioną próbę wpływu na treść zeznań świadków oraz zacierania śladów popełnienia przestępstwa a także udokumentowana próba ucieczki podczas zatrzymania. 10 listopada podejrzanym postawione zostały zarzuty. 11 listopada prokuratura wykonała dodatkowe czynności procesowe związane ze sprawdzeniem linii obrony podejrzanych. Wobec dwóch z nich prokuratura zastosowała wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego w wysokości 5 i 10 tys. zł, dozoru policji oraz zakazu przebywania w określonym miejscu – kręgielni.

Podejrzani Tomasz T. i Dawid S. mają najpoważniejsze zarzuty m.in. pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz bezprawnych gróźb karalnych wobec jednego ze świadków – informuje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

Wobec tych właśnie podejrzanych prokuratura skierowała do mławskiego sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie. Ten 12 listopada wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na okres trzech miesięcy, jednak z zastrzeżeniem, że będzie ono uchylone, jeżeli podejrzani wpłacą poręczenie majątkowe w kwocie 15 tys. zł każdy. Podejrzani skorzystali z tej możliwości i wpłacili kwotę poręczenia.

– Oceniając to postanowienie sądu prokurator rejonowy uznał je za niesłuszne w tej części, w której możliwe jest uchylenie tymczasowego aresztowania. 13 listopada złożyłem w Sądzie Rejonowym w Mławie wniosek o wstrzymanie wykonania postanowienia o warunkowym uchyleniu postanowienia o tymczasowym aresztowaniu w przypadku wpłacenia kwoty poręczenia majątkowego do czasu rozpoznania przez Sąd Okręgowy w Płocku zażalenia na to postanowienie, które mławska prokuratura złoży do 15 listopada dodaje prokurator Marcin Bagiński.

JK


Zobacz także…

Groził, znieważył i uderzył ekspedientkę oraz właściciela

To on okradł ekspedientkę – policja publikuje zdjęcie złodzieja

Pobity chłopak leżał przed dyskoteką nieprzytomny. To co widziałem to znieczulica totalna

Młoda pacjentka oskarża mławskiego lekarza o molestowanie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

186
KOMENTARZE

1500
Mieszkańcy Mławy

Trzeba reagować drodzy mieszkańcy. Policja musi być gotowa na wszelkie patologie w tym mieście. Ludzie nie mogą być katowani na śmierć.

Anonimowo

Jak ja byłem młody to brudas był brudas i nie mnial nic do gadania bo był syfem i h

ziom

Jak rozmawiam z ludźmi w mieście, no i czytam też te komentarze, to widzę, że coś narasta w ludziach. Wcale tonie jest zazdrość. Nie bagatelizuję tego pobicia, ale podobno nie było ciężkie. Nie w tym jednak rzecz. To kolejny przypadek, kiedy działają lub działać mają w mieście układy, bezkarność i wiara, że za pieniądze da się wszytsko załatwić. A burmistrz z komendantem policji opowiadają jak jest w mieście spokojnie i bezpiecznie. to nie do końca tak jest ladies and gentelman

Mirko

Weź ty chłopie się nie ośmieszaj, najpierw zajrzyj do słownika i naucz się poprawnie pisać. O jakim kombinowaniu mówisz? O działaniach niezgodnych z prawem? Z tego co można sprawdzić w instytucjach pąnstwowych to ten i inni cyganie z Mławy nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej ani też nie pracuja na etacie. No chyba, że te twoje kombinowanie to robienie dzieci za granicą i życie z socjalek. To dziękuję bardzo za takie kombinowanie.

Mirko

źle mi się kliknęło, miało to być do typka poniżej

Taki jeden

Masz leb i hu j to kabinuj 😉
Jak sie kabinuje to sie ma mercedesy porsche i wszystko o czym takie jak wy marzycie.. wy tylko przed kaputerem siedzicie o cyganach nawijacie a jak spotkacie cygana na ulicy to w d mu wchodzicie zazdrosc was zrzera dlatego bo cale zycie zapie rdalacie do roboty i nigdy nie bedziecie mieli to co przecietny 20 paro letni chlopak co kabinuje 😉 lepiej do roboty sie brac

Mirko

Weź ty chłopie się nie ośmieszaj, najpierw zajrzyj do słownika i naucz się poprawnie pisać. O jakim kombinowaniu mówisz? O działaniach niezgodnych z prawem? Z tego co można sprawdzić w instytucjach pąnstwowych to ten i inni cyganie z Mławy nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej ani też nie pracuja na etacie. No chyba, że te twoje kombinowanie to robienie dzieci za granicą i życie z socjalek. To dziękuję bardzo za takie kombinowanie.

toja

Przeczytałem. No tak, hasło zamieszkaj w Mławie nabiera nowego sensu. Hardcore darmowy

Bart

„Znów cię życie zaskakuje, miało dodać a ujmuje.
Pakuj walizkę i jasna sprawa, spotkajmy się w mieście Mława.” (dla jasności to słowa piosenki promującej Mławę)

Maro

Teraz się Mławę promuje jako miasto bałkańskiej miłości. Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=ix0TqwCF01s&t=18s

koko

taa cos w stylu reggae dla seniorów

lokalnie

Seniorom też się od życia coś należy.

SWOJAK

ale wioska

tubylec

nawistna opomnikowana bezgustnie pełna układów ciasna mieścina żadna kampania żaden mural ku tolerancji tego nie zmieni

lokalnie

Jak nie pasuje to się wyprowadź 🙂

Tym

Brawo dla prokuratora

z bliska

BIJESZ brawo dla tego prokuratora, czyżbyś zapomniał jak ten prokurator prowdził dochodzenie w sprawie śmiertelnego wypadku na Kopernika koło stadionu. Na portalu znajdziesz ten tekst i opis.,i zanim się zacznie bić brawo to warto sprawdzić co nie co.

toja

Prokurator jest be? To co powiesz o panu sędzi?

Pixi

O co chodzi z tym Halloween? Ja też jestem przeciwna i moje dzieci nie obchodzą halloween ale co to ma wspólnego z artykułem to nie wiem…

Mlawa

W Piątek się pości

Marian

Wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych to nie jest post.

Polak

Polakowi nigdy nie dogodzisz. Zawsze będzie narzekał najlepiej zamknąć wszystko i niech nie będzie niczego ha ha

Mlawa

Zawsze możesz dogodzić Cyganom

Kijek

Tobie mogę dogodzić dildem twojej żony

melanż

Jak nie będzie niczego to nasiadówę choćby na przystanku się zorganizuje. Zawsze jakieś miejsce się znajdzie… Polak potrafi.

Mirko

Tak ten Mil to w ogóle świętym powinien zostać, a może już jest święty? Oczywiście dla tych obwiesi jego koleżków? Na klacie różaniec wytatuowany, tylko co z tego, skoro to czysta hipokryzja? Sam znam parę osób, które ten wasz święty pobił, też tak z nienacka i za nic

Gość

Tak, tak oni wszyscy mili , sympatyczni przeprowadzają staruszki przez ulicę. A w kręgelni trafili na olbrzyma, który ich napadł, że musieli mu we czterech dołożyć bo inaczej przecież by ich pozabijał. Obrona konieczna….heh

Stl

co wy piszecie w ogóle za głupoty byliście tam?nie ja byłem ten chłopak mil tak naprawdę bronił i nie chciał żeby tam jakas awantura była i za to ze bronił to dostał z nienacka za nic, wszystko jest to oni tacy niby grzeczni co was boli jakiś mercedes skąd ma pieniądze zal wam dupe ściska to zbierać dupy i do roboty a nie pisać tylko umiecie czemu odrazu tak o kregelni piszecie a a jak się często jakieś gówniarze gdzes indziej biją zobaczcie ile cZasu jest Kregelnia jest zawsze spokój raz się zdąży jakie po miedzy kims bójka jak na… Czytaj więcej »

Szczegół

Pomijając zabójstwo Dziennikarza ,ale co tam szczegół .

Ktoś

Raz się nieszczęście zdarzyło i co z winy szefostwa? z winy pracowników? Kto ci to przewidzi człowieku… uczepiłeś sie jednej rzeczy i ją drążysz..

Gość

A ile razy ma się stać?Raz to mało?Młody człowiek zginął ,osierocił żonę i małe dzieci i nic się nie stało? .

ktoś

A czy osierocenie to wina właściciela? właściciel temu winny? to mogło się stać wszędzie, i wtedy kto byłby winny?

Anonimowo

Najlepiej jak właściciel za nic nie odpowiada, tylko aby jak największy zysk, a nawet jak się pozabijają (w przenośni i dosłownie ) to ich sprawa tak ?

Anonimowo

ty to jesteś poje jakiś czy po dawnej piątce? jedna ofiara śmiertelna a pobić to dziesiątki tylko jest cisza bo się boją policja my bywalcy obywatele .każdy wie czym to grozi i woli mieć obitą morde jak wybrać wspułprace z policjo która i tak nie pomoże

Masa

A gdzie ten ciawes niby pracuje?!

powiedzonko

nie interesuj się tak bo kociej mor*y dostaniesz

Rzeź

Przydupas cyganów się odezwał. Jak Ci nie wstyd ciapatych bronić. Tfu

z bliska

Może byś napisał wreszcie z czego i z jakiej roboty te małolaty mają kasę na te mercedesy, jeśli sam nic nie rozumiesz to przynajmniej nie rób głupich i naiwnych z ludzi którzy odwiedzają ten portal, a gdzie jeszcze biją to ci powiem całonocny Kebab, przy CPN Arenta, powinieneś tam zaglądać to może coś ci w głowie poprzestawiają, na lepsze spojrzenie i ocene rzeczywistości. Gdyby w Kręgielni był taki spokój to nie dochodziło by do takich bójek i awantur, łącznie z zabójstwem, jako bywalec powinieneś sam uważać aby z nie nacka samemu po głowie nie oberwać. /tego ci nie życzę/

mosad

w kebabowni na Grzebskiego też nie raz było ostro. leciały szyby itd. masz rację

Gość

Auto reklama ?

C.S

Tak się bronił że szklankami i kasetką uderzał chłopaka 19 lat razem z innymi gangsterami a pseudo ochroniarz szukający sponsorów i trenujący tych zwyrodnialców przyglądał się całemu zajściu i nie dopuścił innych oraz nie przerwał aby Jego koledzy mogli się wyżyć na młodszym dzieciaku.
I tak co tydzień w Planecie ,ciągle te same osoby.
Ciekaw jestem ile jest na nich zgłoszeń a później wycofywanie sprawy bo ludzie są zastraszani
Powinni zakazać temu ochroniarzowi trenować dzieci i walczyć amatorsko bo to On dopuścił do tego aby katowali tego chłopca.

Bramkarz

To są dopiero jaja. Hahahahahaha. Fajny chłopak hahahaha.

wychowawca

Halloween to przecież nic takiego, niewinna zabawa dla dzieci, cukierek albo psikus ,a potem haracz albo spalenie lokalu . Najgorsze jest to ,że jest na to przyzwolenie dorosłych bez wyobraźni .Przecież od czegoś się zaczyna .A po drodze jest jeszcze wymuszanie hajsu od słabszych kolegów w szkole itp . Ale to nic takiego dzieciak sobie przecież dobrze radzi ,potem jedne zawiasy , nic się nie zmienia bo to nie kara .Potem drugie i trzecie to samo, aż kara łącz i człowiek trafia do paki na kilkanaście lat i wtedy zaczyna myśleć, ale przeważnie jest już za późno bo kryminał raczej… Czytaj więcej »

Gość

Myślę że dosyć już tej farsy. Każdy z nas wie kim są Ci ludzie… Misiek, Milano i im podobni. Policja też doskonale ich zna i wie co mają za uszami. Tacy jak oni powinni siedzieć bezapelacyjnie. Po to z budżetu Państwa idą nasze podatki na policję aby nas chroniła przed takimi łobuzami. Chyba nie musimy czekać, aż znowu zrobią komuś poważną krzywdę aby władza otworzyła oczy. Nie leczmy choroby, zapobiegajmy jej. Pozostawienie tychże ludzi na wolności za jakąś tam opłatą pozwala innym myśleć, że mając pieniądze unikną kary. Może to już naprawdę czas abyśmy jako społeczeństwo Mławy postawili sprawę na… Czytaj więcej »

bezstronny

dla Ciebie to pan misiek i pan Milano, farsa to twoja wypowiedz.

juha

załamka

2pac

Thug life prostaki

Rodzic

Panie Karolu ,zwracam się do Pana z prośbą jako właściciela tego lokalu. Nie wiem jakie zyski przynosi organizowanie nocy Halloween, myślę, że nie aż tak duże . Proszę się zastanowić czy naprawdę warto?Może wydawać się to co piszę, śmieszne, ale jest to naprawdę ogromne zagrożenie duchowe dla uczestników jak i organizatorów. Może w tę noc warto coś innego zorganizować. Podejrzewam ,że zyski byłyby podobne. Liczę na rozsądek Pana. Jest Pan biznesmenem i to niezłym ,może Pan z łatwością coś innego wymyślić .Pozdrawiam

kibic

najlepiej bał wszystkich świętych a po tańcach na mszę

Rodzic

Dzieciak jeszcze jesteś ,mam nadzieję, bo jak osobą starszą to mi cię szkoda.

Anonimowo

lecz sie pan kAarol tam nie rządzi od dłuższego czasu

Miś

„wpuszczać tylko w krawatach, klient w krawacie jest mniej awanturujący się”

Mieszkaniec

A dlaczego mój drogi codziennik mlawski piszesz dopiero 11dni po zdarzeniu? Czyżby cenzura?? Reszta prasy też milczy??!!!

jaan

To źle, że codziennik o tym napisał? widać tylko oni mają jaja. A ty chciałbyś, żeby napisali kiedy? przed pobiciem jeszcze? no i jaka cenzura? pamiętam, że tylko oni napisali o rozbitej policyjnej skodzie z wideoradarem. nikt inny nie podjął tematu. a ty się jeszcze czepiasz?

Rodzic

To prawda .Tylko codziennik mławski porusza ważne tematy i się nie boi. Szacun tak trzymać.

Mieszkaniec

Bardzo dobrze że napisał tylko dlaczego tak późno? Całe miasto o tym trąbi, wszyscy wszystko wiedzą,a cisza przez tyle czasu!i to nie jest czepianie tylko zwrócenie uwagi na proste pytanie.!

jaan

Zdaje się że znasz odpowiedź na to pytanie co je zadajesz, tylko komu? piszesz na forum, zamiast napisać lub zadzwonić do redakcji. Ale skoro tak, to oświeć mnie, będę mądrzejszy. Jaki jest powód, że tylko codziennik napisał i dlaczego po 11 dniach? Cenzura była tylko 11 dni?

mala_mi

w ogóle aktywnie uczestniczy w życiu Mławy i okolic, robi fajne fotorelacje, odwiedza szkoły itp. 🙂

Kursor

Czuć zaangażowanie w lokalność to prawda. Jedni piszą artykuły, inni tworzą clickbaity. Wszystko zależy co kto woli…

Róża z kolcem

Mława nie jest miastem z bajki, nie jest tak kolorowa, jakby niektórzy chcieli, by ją postrzegano. Pod ładna warstwą kryją się mroczne historie… bestia z Mławy, pogrom cyganów i wiele innych niewygodnych wątków… Nie zmienią tego kolorowe kwiaty, równo przycięty bukszpan czy świecąca bombka pod ratuszem… Nie pomogą burdy. Nie pomogą absurdy w stylu coli zero %.

Lech

Te całe cwanictwo , którym załącza się gangsterka ciawesowi w d*****ę wchodzą na każdym kroku. A ciągle krzyczą hasła Polska dla Polaków. Jakie to dziadostwo. Juz zapomnieliście co się z cyganami kiedyś w Mławie robiło?! To pora odświeżyć pamięć!

bezstronny

Lech cwaniak to ty jestes piszac jak szczor. dowartosciowuj sie dalej bo tylko to mozesz

bezstronny

A BLEDY SPECJALNIE BO DO TAKIEGO PUSTAKA TYLKO TAK SIE PISZE

Posluchaj Mirko

Prawicy nie ma.
Lewactwo sie szerzy.
A Patriotyzm ograniczyl sie do koszulek z gornolotnymi haslami.

KASTA

„LET’S GET READY TO RUMBLE !” Jak co sobote. Tylko w systemie PPV. PLANETA KOLOSEUM. Fight in the cage. Walka wieczoru, Wymiatacz pseudo „szczery usmiech” kontra Przypadkowy gosc vel ciezka piesc.Po walce zabek pod podusie dla wrózki. A za tydzien zawody w gwizdaniu bez otwierania szczeki.

Ww1

Za tydzień powtorka

Jola

Dużo blokujecie komentarzy. Admin jest do bani. Zwolnić go piszemy petycję.

INC

Codziennik, jako jedyny portal umozliwia komentowanie biezacych wydarzen.
Jakbys pisal kulturalne komentarze i ad rem, to nie byloby problemow.
A od Adiminstratora odczep sie, bo nie wiesz, jaka jest jego rola do konca. Zapoznaj sie z regulaminem.

Piotr

To juz taka mlawska tradycja. Jak zostanie otwarty jakis lokal, to zaraz zrobi sie z niego mordownia. Zamiast zatrudnic zawodowa ochrone z zewnatrz co nie ma znajomkow, to wlasciciele wola dac chlopakom po 200zl za nocke, a w zamian serwowac paliwo rakietowe z ruskich beczek po ktorym malpiego rozumu ludzie dostaja. Od tej podrabianej wódy to juz blaty powypalane i chyba czolg moze na niej pojechac. Jedno jest pewne. Na kazdego cwaniaka znajdzie sie wiekszy cwaniak. Jezeli policja i wladze cos z tym nie zrobia, to juz kiedys w Mlawie ludzie pokazali jak potrafia sprawy sami zalatwiac… I to jest… Czytaj więcej »

Ktoś

Wóda jaka? xD Boże ludzie 😀 jezeli walisz aby tanią żubrówkę z Tesco to co ty możesz się udzielać xD co ty możesz wiedzieć o odmianach wódki jeszcze Polskiej ? idź zapytaj czy mozesz udowodnić że mają lewą wóde i ciekawe co Ci powiedzą xD Każdy lokal według was ma lewą wódkę, piwo to pewnie z wodą mieszane co? xD

powaga

w Mławie to zawsze się cos odstawia strach prowadzić jakiś lokal

Ktosie

Uważam ze już co niektórzy popadają w obłęd. Halloween? Co w tym złego. Raczej powinni się wstydzić Ci, którzy przychodzą i się bawią i piją w «takie» święta. A dowody zawsze pracownicy sprawdzają gdy młodzi kupują alkohol (parę razy widziałam). Kolejna sprawa chyba skoro nauczyciele przychodzą w dzień na kręgle nikomu nic się nie stało i dzieciaki mają jakąś frajdę to dzwonić do kuratorium? Ludzie powagi trochę 🙂 pozdrawiam 🙂

Piotr

W godzinach lekcyjnych to nauczyciele powinni chyba uczyć dzieci w szkole za to im płacą, a nie zabierać ich do lokalu dla dorosłych, żeby się dobrze bawili . A potem uczniowie potrzebują korepetycji .Jak kuratorium nie zareaguje to może ministerstwo, niech wiedza co się tu dzieje .

Pedagog

A lekcje wfu? wiecznie mają przez kozła skakać i w piłkę grać? A dzień Dziecka? Po co dziecko ma nienawidzić szkoły i uważać ze tam aby cisną prawda?
Zresztą w każdej miejscowości się dzieje coś takiego. Może zabraniaj nauczycielom z przedszkolakami wychodzić na plac zabaw, bo tam wieczorami młodzież alkohol pije. No że na to kuratorium nie reaguje…

Ignacy

Takie rzeczy w naszej kochanej Mławie!?

Marian

Bardzo trafiony obrazek.

Piotr

Jak się dowiem ,że nauczyciel zabrał moje dziecko z klasą w czasie lekcji do tego lokalu, to zgłoszę to do kuratorium. Jak nauczyciele lubią chodzić do tego lokalu , to niech to robią prywatnie po lekcjach.

Anonim

Serio? A co kuratorium ma do zabawy dzieci? Mysle że gra im sie podoba skoro odwiedzają kręgielnie

Polak

Niech nauczyciele swoje dzieci jak chcą przyprowadzają do takich lokali, a nie uczniów.

tsss

Najlepszego w tym wszystkim jest to że to nie wydarzyło się w imprezę Haloween 🙂 Radzę się dobrze doinformować zanim palnie się głupotę.

mlawianin

Trochę czasu mi zajęło aby zapoznać się z tymi waszymi postami i przemyśleniami, bywalców lokalu PLANETA i sam się zastanawiam co się w tym naszym mieście dzieje, czyżby na bandy wyrostków które wspierają cyganów, nie było siły, ależ tych wszystkich ponad 80 postów wynika jedno, wszyscy zabierający głos w tym temacie poza nielicznymi wyjątkami, pokazują jak wielkimi są bohaterami, można powiedzieć jedno znacie się bardzo dobrze po cholewach, dobrze wiecie gdzie można kupić dopalacze aby się rozerwać, gdzie można kupić papierosy bez akcyzy i alkohol, wiecie dobrze w innych sytuacjach kto pobił, ale w tym wszystkim nie wiecie gdzie jest… Czytaj więcej »

Adam

Panie komendancie chyba czas zrobic selekcje bo polowa to sie nie nadaje do tego zawodu

Adam

Jedno pytanie co to za roznica czy byl na sluzbie czy nie byl policjant chyba zawsze powinien byc policjantem i niesc pomoc

Prawnik

Postępowanie dysplinarne za nie dopełnienie swoich obowiązków jak był na służbie dla tego policjanta .

admin

Prosimy o zachowanie kultury dyskusji.

Anonimowo

Chcecie kultury osobowistej w komentarzach? To po co taki artykul daliscie?

mławianin

Anonimowo—widać po twym poście że naprawdę kultury osobowistej naprawdę Ci brakuje. No cóż ale i takie typy muszą się prezentować na portalu.

mławianin

—tak admin co niektórym trzeba ciągle zwracać uwagę, sam się dziwie z kąd się narobiło tyle tych znawców i specjalistów, a wspominanie już pogromu cyganów, jest już nie na miejscu, chociaż , rodzice tych wyrostków pochodzenia cygańskiego, winni o tym pamiętać i trochę poskromić działania swych synalków, którzy skromnością nie grzeszą, i ciągle wsród młodych starają się wprowadzać swe rządy silnej ręki, a takie postępowanie na dłuższą metę może się na nich zemścić.

Mlawik

A co Pan policjant K . Taki obsrany był ? Taki kot z niego i co obsral się?

karany

jak by trafiło na mnie czy ciebie to byś zobaczył jaki kozak a tak to zapomnij żeby się naraził poco lepiej nie

z bliska

–zanim to napisałeś powinieneś sprawdzić, sam siebie, czy czasami sam się nie obsrałeś, bohaterze anonimowy z portalu inteligentny ‚inaczej’

Mlawik

Nie mierz mnie swoją miarką.

z bliska

Mlawik—Ja z takimi konusami którzy mają mleko pod nosem się nie zadaję, znajdz sobie lepszy obiekt swego pokroju, dom wymiany swych poglądów.

Wierzący

To może dlatego takie rzeczy się tam dzieją .Nie tak dawno człowiek zginął, a sprawca miał bardzo dobrą opinię. Każdy kto go znał mówił, że to dobry chłopak i nie wiadomo co w niego wstąpiło ,a może własnie coś w niego wstąpiło, jak tam takie imprezy się antychrześcijańskie się organizuje.

Przydomek

Z takim podejściem to sugeruję także omijać kino mławskie szerokim łukiem bo w kinie co roku z okazji halloween organizowana jest noc horrorów..

Wierzący

Dziwne, ale chyba dyrekcja kina ma jakieś kłopoty, czy mi się zdaje ? Jak widać halloween nie wychodzi na dobre organizatorom , a może to przypadek ? Zresztą nie znam się na pewno zacofany jestem, tylko egzorcyści maja coraz więcej roboty i to jest faktem.

Anonimowo

ale niema rzezi

...

comment image

Człowiek(nie)dynia

Dokładnie, czytając takie teorie… tylko poczucie humoru ratuje sytuacje.

Pokemon

Cofamy się w rozwoju oj cofamy…

Wierzący

Możesz się śmiać ale zobacz
https://www.youtube.com/watch?v=I_QkhB8KsJ4

z bliska

Trzeba być naprawdę puknięty żeby coś takiego pokazywać, może to i jest zabawne, ALE!!!

Sssssss

Jak ja byłem młody to lało się brudasow a teraz co to się robi na mieście to o matko boska

Andrzej

UWAGA! Halloween Tę pogańską tradycję zawłaszczają sataniści, którzy noc Halloween (z 31 października na 1 listopada) łączą z „czarnymi mszami” i orgiami seksualnymi, związanymi z demonicznym kultem. Większość grup satanistycznych obchodzi swoje święta, które zbliżone są do świąt obchodzonych w Kościele katolickim. Ich przebieg uzależniony jest od natury danego święta. Data święta może się zmienićw zależności od danego zgromadzenia satanistów, ale prawie każde spełnia jakiś rodzaj rytualnych ceremonii pomiędzy 29 października a 2 listopada. Satanistyczny kalendarz rytualny (który jest zaprzeczeniem i odwróceniem świąt katolickich) mówi w tym czasie o rytuale krwi (rytualne zabójstwo człowieka, którego składa się w ofierze szatanowi… Czytaj więcej »

Mławianin

Czy właściciel lokalu zdaje sobie sprawę, że organizując tam co roku nocną imprezę Halloween, walczy tym ,z wartościami wiary katolickiej i kościoła?

Marta

W Mławie brakuje fajnych, przytulnych klimatycznych pubów, gdzie można się w piątkowy wieczór spotkać ze znajomymi w spokojnej atmosferze, posłuchać fajnej muzyki, zjeść ciastko, wypić piwko. A propos z jednej z kawiarni wyproszono nas godzinę przed czasem… bo im się spieszyło do zamknięcia. Dzięki za taki przyjemny lokal. Planeta staje się mordownią. W Mławie po prostu nie ma gdzie pójść.

Mławianin

Zobaczcie co się w tym lokalu wyprawia regularnie co roku i jakie zagrożenie niesie Halloween Podaję link http://www.duch-swiety.pl/?p=598

Konrad

ja lubię grać w kręgle i fajnie ze kregielnia w Mławie jest

Rodzice

Dziwię się bardzo pedagogom, że przyprowadzają w czasie zajęć lekcyjnych dzieci do tego lokalu a nie zastanawiają się (przecież są to wykształcone osoby ) ,że takie działanie to tylko zwykły marketing ,bo przecież to logiczne, że jak dzieciom i młodzieży się spodoba, to po zajęciach przyjdą prywatnie. Będą zostawiać tam kasę(rodziców kasę), dzieci nie pracują ,spożywać alkohol itp, a rodzice będą potem mieli bardzo duży problem -ale co tam to już ich problem. Dlatego prosimy was jako rodzice ,zastanówcie się jak będziecie organizować do tego lokalu, takie wycieczki dla dzieci i młodzieży .

kruk

hę? a jak Ty chodziłaś/eś do kina ze szkoły, czy do szkoły muzycznej na jakieś operetki to co? stało się coś? chore myślenie. A najbardziej przerażające jest to, że przekazujesz to swoim dzieciom

Rozsądny

Powinni ich wizerunki upublicznić ku przestrodze. Skoro to nie jest ich pierwszy raz , to na pewno nie ostatni, jak nic skutecznego się nie zrobi .

TynkarzAkrobata

Wyobraźcie sobie, że jesteście Cyganem i macie 170 w kapeluszu. Z tyłu głowy zawsze będziecie nosić brzemię Cygana. To nie pozwoli ci zbudować silnego poczucia własnej wartości. Poprzez bijatyki i patologiczne zachowania próbujecie zostać dostrzeżonym i poczuć się lepiej, ale niestety te brzemię jest za silne i ciągle daje o sobie znać.

Tu należy współczuć, a nie się bać.

iga

Brak reakcji ze strony pana K… to swoją drogą, biedny bał sie na kolegów reagować, ale zachowanie tych co podjechali dwoma radiowozami to mistrzostwo świata!!

Mława

A jakie zachowanie było policjantów?? Ujawnijcie to

Mirko

Przecież to są ciągle te same osoby, ile oni już pobić mają na swoim koncie w takich klubach jak VIVA, Planeta itp? Kilkadziesiąt to na bank, w ciągu całej swojej „kariery”. Najlepsze jest to, że oni (Polacy trzymający z cyganami) udają wielkich patriotów, kotwice powstańcze na autach itp. A za cygana to by skatowali drugiego Polaka na śmierć. Śmiech na sali. Do tego ktoś tu pisze ujawnij się itp. Tak ujawnijcie się, żeby ta żałosna grupa was skatowała w 10 na 1. Ta pani co każe się ujawnić to taka sama sprzedajna kobieta jak te, które w czasie II wojny… Czytaj więcej »

Adam

Powiem jedno polowa z was pije wodke z tymi ludzmi a na animowym forum obrabia im dupe to co najgorsze u czlowieka to jak jest dwuulicowa swinia