Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To on okradł ekspedientkę – policja publikuje zdjęcie złodzieja


Mławscy kryminalni prowadzą czynności w sprawie oszustwa, do którego doszło 27 października br., w  sklepie przy ul. Chrobrego w Mławie.  W ramach postępowania zdecydowano się na publikację zdjęcia złodzieja, z apelem do świadków.

Nieznany sprawca  ukradł ekspedientce kilkaset złotych, metodą „na przewałkę”. Zapłacił za wybrany towar banknotem o nominale 500 zł,  a następnie chciał anulować zakup i poprosił o zwrot banknotu, podając ekspedientce wydane mu przez nią wcześniej banknoty. Jak się potem okazało, oddał tylko część pieniędzy, resztę przytrzymał w ręku. Nieznany, młody mężczyzna był w towarzystwie kolegi. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring, zamontowany w sklepie.

Policja apeluje o do osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem 997. Informacje można przekazywać anonimowo.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława


Zobacz także…

Sprawcy pobicia w kręgielni aresztowani, ale na krótko. Już są na wolności

Młoda pacjentka oskarża mławskiego lekarza o molestowanie

 

Mławianka sprzątała mieszkania i okradała właścicieli

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
aefgdwghsfjdgjkfdhyjwshjsarfghsrtgh
Gość
aefgdwghsfjdgjkfdhyjwshjsarfghsrtgh

Buheheheeh coś ciemny jak na Polaka

Polak
Gość
Polak

jak się taki rozmyśli po zapłaceniu to pięć razy trzeba przeliczyć pieniądze, niech czeka

Mam
Gość
Mam

[wymoderowano] jeżdżą po Polsce taki interes☺

ddddddddddddddddd
Gość
ddddddddddddddddd

brudas

Anonimowo
Gość
Anonimowo

gnać