Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Włamywacze wpadli na gorącym uczynku. Dwóch jest aresztowanych


Fot. ilustracyjne

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali na gorącym uczynku w bezpośrednim pościgu trzech sprawców kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego na terenie Mławy.

17 listopada mławscy kryminalni, w wyniku zakrojonych działań, zatrzymali trzech sprawców kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego na terenie Mławy. Sprawcy zdarzenia działając wspólnie i w porozumieniu po uprzednim wyważeniu okna w pomieszczeniu piwnicznym budynku mieszkalnego dostali się do jego wnętrza, skąd dokonali kradzieży biżuterii oraz pieniędzy o łącznej kwocie 2360 zł.

Wykonane czynności pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Mławie doprowadziły do złożenia wniosku o tymczasowe aresztowanie wobec dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Sąd Rejonowy w Mławie przychylił się do wniosków. Trzeci sprawca dobrowolnie poddał się karze. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za kradzież z włamaniem grozi kara od  roku do lat 10 pozbawienia wolności.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoa
Ktoa
2 lata temu

Jak coś to sama krytyka… A jak dobrze to cisza…. Typowe Polaczki

Mlawa
Mlawa
2 lata temu

Brawo Panie Prokuratorze

ela
ela
2 lata temu

dobra robota,gratulacje

miodek
miodek
2 lata temu

Jaka ta polska języka trudna…
Działania mogą być zakrojone SZEROKO lub (choć to kuriozum) wąsko.
Działania „bezrozmiarowe” się podejmuje, prowadzi, wykonuje. Zwyczajnie.

Max
Max
2 lata temu
Reply to  miodek

łoj tam, łoj tam…