Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Włamywacze wpadli na gorącym uczynku. Dwóch jest aresztowanych


Fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali na gorącym uczynku w bezpośrednim pościgu trzech sprawców kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego na terenie Mławy.

17 listopada mławscy kryminalni, w wyniku zakrojonych działań, zatrzymali trzech sprawców kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego na terenie Mławy. Sprawcy zdarzenia działając wspólnie i w porozumieniu po uprzednim wyważeniu okna w pomieszczeniu piwnicznym budynku mieszkalnego dostali się do jego wnętrza, skąd dokonali kradzieży biżuterii oraz pieniędzy o łącznej kwocie 2360 zł.

Wykonane czynności pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Mławie doprowadziły do złożenia wniosku o tymczasowe aresztowanie wobec dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Sąd Rejonowy w Mławie przychylił się do wniosków. Trzeci sprawca dobrowolnie poddał się karze. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za kradzież z włamaniem grozi kara od  roku do lat 10 pozbawienia wolności.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
Ktoa

Jak coś to sama krytyka… A jak dobrze to cisza…. Typowe Polaczki

Mlawa

Brawo Panie Prokuratorze

ela

dobra robota,gratulacje

miodek

Jaka ta polska języka trudna…
Działania mogą być zakrojone SZEROKO lub (choć to kuriozum) wąsko.
Działania „bezrozmiarowe” się podejmuje, prowadzi, wykonuje. Zwyczajnie.

Max

łoj tam, łoj tam…