Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kobieta przechodząca przez pasy pod kołami Matiza. Aktualizacja


Do potrącenia doszło dziś około godziny 10 – tej na przejściu dla pieszych przy rondzie Jana Pawła II na ulicy Piłsudskiego. Kobietę potrącił kierowca Daewoo Matiza. Pogotowie ratunkowe przetransportowało poszkodowaną do mławskiego szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Przed przybyciem pogotowia na miejscu zdarzenia strażacy założyli poszkodowanej około 46-letniej kobiecie kołnierz ortopedyczny i udzielili wsparcia psychicznego. Dalszą opiekę medyczną przejął zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowaną do szpitala – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

Aktualizacja. 14.11.2017

-Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranna została piesza. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, tuż przed 10:00 rano, na przejściu dla pieszych w pobliżu ronda Jana Pawła II. Policja apeluje o ostrożność.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Daewoo Matiz, 88 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, potrącił schodząca z przejścia dla pieszych 46- letnią mławiankę. Kobieta doznała urazu głowy i została przewieziona do szpitala w Mławie. Chwilę po potrąceniu pieszej, kierowca matiza wykonał manewr cofania, uderzając w stojący za nim samochód marki Nissan Navara. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – podaje st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława

red.


Zobacz także…

Kolejna kolizja koło piekarni na Piłsudskiego

Strażacy uwalniali dwójkę malutkich dzieci zatrzaśniętych w samochodzie

Citroen dachował, przeleciał przez ogrodzenie i spadł w ogródku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

1500
xyz

Facet, który potrącił kobietę ma 86 lat, juz dawno odebrane prawo jazdy a i tak jeździ. jeździ środkiem ulicy, bez świateł. to i tak dziwne, że dopiero teraz coś się wydarzyło.

Pawel

Druga strona tego przejścia tez jest niebezpieczna kierowcy jadący od strony wolki widza pieszego w ostatnim momencie

Zawady

Ten dziad co potrącił tą kobietę to ma 80lat. Nie raz widziałem jak parkuje ma środku ulicy idzie sobie gdzieś.

WŁODEK

a pogotowie to aż z Nidzicy jechało??

fola

tylko w naszym mieście chodzą jak święte krowy – widzą tylko pasy.

Anonim

Tylko w naszym mieście bandyci rozjeżdżają ludzi na pasach.

normal

Nie tylko w naszym. Przestań tak demonizować nasze miasto. Odwiedzaj portale w sąsiednich miastach to się przekonasz

piesza

I jeżdżą jak przedszkolaki. Dziś byłam.swiadkiem jak gowniarz nie patrzył wyjeżdżał tyłem z bramy i rozjechalby kobietę jadąca prawidłowo rowerem