Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kolejna kolizja koło piekarni na Piłsudskiego


To miejsce chyba jest pechowe albo kierowcy niezbyt ostrożni. Po raz kolejny, w dość krótkim odstępie czasu doszło tu do kolizji drogowej. Tym razem zderzyły się osobówki, Opel Astra i VW Golf. Policja ustala okoliczności zdarzenia, ulica Piłsudskiego jest przejezdna.

KSP Mława nabór

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Kolejna kolizja koło piekarni na Piłsudskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

pewnie ze tak najpierw pozbyli sie przystanku autobusowego ktory mial tam byc a teraz pewnie jakis cpn moze?

Gutek
Gość

Miejsce to nie jest jak dziesiątki innych. Obsługa piekarni jest tak nieprzyjemna i niekompetentna ,że doprowadzają swoim zachowaniem ludzi do wściekłości, a skutki widać na załączonych zdjęciach.

Marek
Gość

Miejsce to jest takie jak dziesiątki a może nawet setki innych a nie PECHOWE. Znając realia to pewnie ktoś wystąpi o jakieś wysepki a może nawet mury. Przepisy drogowe są jednoznaczne i wystarczy je przestrzegać i egzekwować. Sam wielokrotnie uniknąłem zderzenia w tym właśnie miejscu, jadąc z kierunku Wólki pojazd jadący z kierunku miasta udziela im pierwszeństwa bo tak nakazują przepisy ale już pojazd jadący za nim zajeżdża mi drogę, zdarzenia takie powtarzają się często więc naprawdę uważam w tym miejscu chociaż to niekiedy też nie pomaga.

wpDiscuz