Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Kolejna kolizja koło piekarni na Piłsudskiego


To miejsce chyba jest pechowe albo kierowcy niezbyt ostrożni. Po raz kolejny, w dość krótkim odstępie czasu doszło tu do kolizji drogowej. Tym razem zderzyły się osobówki, Opel Astra i VW Golf. Policja ustala okoliczności zdarzenia, ulica Piłsudskiego jest przejezdna.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

pewnie ze tak najpierw pozbyli sie przystanku autobusowego ktory mial tam byc a teraz pewnie jakis cpn moze?

Gutek

Miejsce to nie jest jak dziesiątki innych. Obsługa piekarni jest tak nieprzyjemna i niekompetentna ,że doprowadzają swoim zachowaniem ludzi do wściekłości, a skutki widać na załączonych zdjęciach.

Marek

Miejsce to jest takie jak dziesiątki a może nawet setki innych a nie PECHOWE. Znając realia to pewnie ktoś wystąpi o jakieś wysepki a może nawet mury. Przepisy drogowe są jednoznaczne i wystarczy je przestrzegać i egzekwować. Sam wielokrotnie uniknąłem zderzenia w tym właśnie miejscu, jadąc z kierunku Wólki pojazd jadący z kierunku miasta udziela im pierwszeństwa bo tak nakazują przepisy ale już pojazd jadący za nim zajeżdża mi drogę, zdarzenia takie powtarzają się często więc naprawdę uważam w tym miejscu chociaż to niekiedy też nie pomaga.