Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejna kolizja koło piekarni na Piłsudskiego


To miejsce chyba jest pechowe albo kierowcy niezbyt ostrożni. Po raz kolejny, w dość krótkim odstępie czasu doszło tu do kolizji drogowej. Tym razem zderzyły się osobówki, Opel Astra i VW Golf. Policja ustala okoliczności zdarzenia, ulica Piłsudskiego jest przejezdna.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

pewnie ze tak najpierw pozbyli sie przystanku autobusowego ktory mial tam byc a teraz pewnie jakis cpn moze?

Gutek
Gość
Gutek

Miejsce to nie jest jak dziesiątki innych. Obsługa piekarni jest tak nieprzyjemna i niekompetentna ,że doprowadzają swoim zachowaniem ludzi do wściekłości, a skutki widać na załączonych zdjęciach.

Marek
Gość
Marek

Miejsce to jest takie jak dziesiątki a może nawet setki innych a nie PECHOWE. Znając realia to pewnie ktoś wystąpi o jakieś wysepki a może nawet mury. Przepisy drogowe są jednoznaczne i wystarczy je przestrzegać i egzekwować. Sam wielokrotnie uniknąłem zderzenia w tym właśnie miejscu, jadąc z kierunku Wólki pojazd jadący z kierunku miasta udziela im pierwszeństwa bo tak nakazują przepisy ale już pojazd jadący za nim zajeżdża mi drogę, zdarzenia takie powtarzają się często więc naprawdę uważam w tym miejscu chociaż to niekiedy też nie pomaga.