Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Citroen dachował, przeleciał przez ogrodzenie i spadł w ogródku


Dziś około godziny 15:15 kierowca zjeżdżając w dół ulicą Gdyńską w kierunku Iłowa, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Auto przeleciało przez ogrodzenie i znalazło się w ogrodzie jednej z przydrożnych posesji.  Kierujący citroenem xantia trafił do szpitala. Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława oraz policja.

red.

Zobacz także…

BMW uderzyło w drzewo. Śmiertelny wypadek koło Dębska

Zderzenie dwóch passatów koło Lipowca Kościelnego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianin
Gość
mławianin

Nic się nie stało, naprawi ogrodzeni zapłaci mandat–a za 500+ kupi sobie drugi samochód i będzie dalej szarżował . To i tak dobrze że do domu nie wjechał.

jkpl
Gość
jkpl

Nie zaśmiecaj forum.