Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Zderzenie dwóch passatów koło Lipowca Kościelnego


Kolizja dwóch samochodów osobowych koło Lipowca Kościelnego. Do zdarzenia wyjechało pięć jednostek straży pożarnej. Na miejscu okazało się, że na szczęście nie ma osób poszkodowanych, jedno z aut uderzyło w tył drugiego. Policja ustala przebieg zdarzenia.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15:58. Ze względu na to, że doszło do niego w tzw. obszarze chronionym do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy z JRG Żuromin, jeden zastęp JRG Mława oraz zastępy OSP z Lipowca Kościelnego oraz Kuczborka. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja ustala jego okoliczności – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

BMW uderzyło w drzewo. Śmiertelny wypadek koło Dębska

Citroen dachował, przeleciał przez ogrodzenie i spadł w ogródku

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Oskar

Z dwóch złoża jednego to nie jest źle