Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zderzenie dwóch passatów koło Lipowca Kościelnego


Kolizja dwóch samochodów osobowych koło Lipowca Kościelnego. Do zdarzenia wyjechało pięć jednostek straży pożarnej. Na miejscu okazało się, że na szczęście nie ma osób poszkodowanych, jedno z aut uderzyło w tył drugiego. Policja ustala przebieg zdarzenia.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15:58. Ze względu na to, że doszło do niego w tzw. obszarze chronionym do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy z JRG Żuromin, jeden zastęp JRG Mława oraz zastępy OSP z Lipowca Kościelnego oraz Kuczborka. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja ustala jego okoliczności – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

BMW uderzyło w drzewo. Śmiertelny wypadek koło Dębska

Citroen dachował, przeleciał przez ogrodzenie i spadł w ogródku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zderzenie dwóch passatów koło Lipowca Kościelnego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Oskar
Gość

Z dwóch złoża jednego to nie jest źle

wpDiscuz