Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

BMW uderzyło w drzewo. Śmiertelny wypadek koło Dębska


Nie żyje kierowca osobowego BMW, który w pobliżu miejscowości Dębsk wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu działania prowadzą dwa zastępy JRG z Mławy oraz zastęp OSP z Szydłowa. Strażacy uwalniają kierowcę zakleszczonego w pojeździe. Według informacji oficera dyżurnego PSP w Mławie kierowca nie żyje.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Zobacz także…

AKTUALIZACJA: Pod Dębskiem zginął 25 – letni mężczyzna w BMW.

Citroen dachował, przeleciał przez ogrodzenie i spadł w ogródku

Zderzenie dwóch passatów koło Lipowca Kościelnego

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

21
KOMENTARZE

1500
Sylwia

Wspolczucia dla rodziny… smutek w sercu nie ma granic.

Magda

… szerokości na niebianskich autostradach [*] LWG

Anonimowo

Droga Śmierci znów zbięra żniwo ile jeszcze i czemu

Iga

Spoczywaj w pokoju

Rafii

Przyjacielu, odpoczywaj na wieki LWG

Kris

LwG?Też latał?

Anonimowo

Lepiej sie pomodlcie za niego a nie pieprzycie głupoty… Mlody chlopak zmarł (*)

...

[*]

Xxx

Szanowna redakcjo pod takim artykułem powinna być zablokowana możliwość komentarzy…

Emi

Popieram , to nie temat do komentowania. A ciekawskim – „kto i co” proponuje minute ciszy i zadumy.

z bliska

Wręcz przeciwnie trzeba o ty pisać i pokazywać, aby to było przestrogą dla innych, szaleńców, a że mamy takich ludzi którzy piszą takie posty to już nie wina ADMINA tylko tych bezimiennych bezmózgowców, którzy sami igrają ze śmiercią, ale to świadczy tylko o ich głupocie.

Przejazdem

To przykre, ale na trasie Mlawa – Dzierzgowo krzyży w miejscach śmiertelnych wypadków przybywa i jest ich bardzo wiele. Refleksji u kierowców wydaje się nie koniecznie i nadal pędzą z ogromną prędkością nie zważając na swoje i innych użytkowników bezpieczeństwo. Tutejszym kierowcom wydaje się ze jak kilka razy przejedzie się do Mlawy to już jest królem szos.

Przejazdem XD

Typowy Polak. Ktoś miał wypadek to od razu ” Co on sobie wyobraża że jest królem szos?”. Jeśli dla Ciebie wyprzedzenie auta to jest się popisywanie XD

Zaiteresowana

Czy wie ktoś kto zginął?

Agata

Tak to Bartek Bartosiewicz

Żaba

Przepraszam redakcjo, że się ośmielam…ale jeżeli ktoś nie żyje- to strażacy nie uwalniają go z samochodu, a zajmują się wydobyciem ciała denata z wraku samochodu.

Zaiteresowana

Wie ktoś kto zginął?

anonim

Sęp

Zainteresowany felgami

Kierowca Będziesz Miał Wypadek.
Szkoda bo taka fajna bryka. Może nawet w gazie a tak można byłoby się nią popisywać..

z bliska

Trzeba być naprawdę nie spełna rozumu aby wybrać taki nick, ale cóż takich głupców nie sieją oni sami się rodzą, a w Mławie mamy ich wielu, i trzeba tych głupków tępić przynajmniej w komentarzach na forum, bo są z tych co także przy takim rozumowaniu spotkają swoje drzewo.

Anonim

Jesteś idiota