Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strażacy uwalniali dwójkę malutkich dzieci zatrzaśniętych w samochodzie


Dwa  zastępy straży pożarnej z mławskiej jednostki oraz patrol policji uwalniały dwójkę dzieci uwięzionych w zatrzaśniętym samochodzie zaparkowanym na ulicy Reymonta koło parku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jedno z dzieci to sześciomiesięczne niemowlę, drugie to trzylatek. Kluczyki od auta zatrzasnęła przypadkowo matka dzieci w środku pojazdu, po czym powiadomiła policję, a ta z kolei wezwała straż pożarną. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 15- tej.

– Działania straży pożarnej polegały na dostaniu się do środka pojazdu po wybiciu bocznej szyby – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

 

 


Zobacz także…

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Pożar w mieszkaniu na ulicy Rynkowej

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
WML

To strażacy nie umieli otworzyć starego paska? Musieli szybę bić?

też mama

Chłopaki ze straży jak zawsze dzielni pomocni! Brawo straż!!