Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy uwalniali dwójkę malutkich dzieci zatrzaśniętych w samochodzie


Dwa  zastępy straży pożarnej z mławskiej jednostki oraz patrol policji uwalniały dwójkę dzieci uwięzionych w zatrzaśniętym samochodzie zaparkowanym na ulicy Reymonta koło parku.

Jedno z dzieci to sześciomiesięczne niemowlę, drugie to trzylatek. Kluczyki od auta zatrzasnęła przypadkowo matka dzieci w środku pojazdu, po czym powiadomiła policję, a ta z kolei wezwała straż pożarną. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 15- tej.

– Działania straży pożarnej polegały na dostaniu się do środka pojazdu po wybiciu bocznej szyby – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

 

 


Zobacz także…

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Pożar w mieszkaniu na ulicy Rynkowej

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
WML
Gość
WML

To strażacy nie umieli otworzyć starego paska? Musieli szybę bić?

też mama
Gość
też mama

Chłopaki ze straży jak zawsze dzielni pomocni! Brawo straż!!