Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w mieszkaniu na ulicy Rynkowej


7 listopada około godziny 15 – tej straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Rynkowej.  Na miejscu okazało się, że przez niedomknięte drzwiczki węglowego pieca wysypał się żar, od którego zapaliły się łatwopalne przedmioty obok pieca.


– Do działań ratowniczo – gaśniczych wyjechały trzy zastępy JRG Mława. Strażacy wynosili zarzewie ognia na zewnątrz, gdzie przelewali je wodą, aż do całkowitego ugaszenia ognia. Pomieszczenie zostały przewietrzone i sprawdzone. Nikt nie został poszkodowany – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x