Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tlenek węgla w mieszkaniu w bloku na ulicy Narutowicza


Niedużo brakowało, aby doszło do kolejnej tragedii po zatruciu wydzielającym się prawdopodobnie z niewłaściwie eksploatowanego piecyka gazowego tlenkiem węgla. W porę zainterweniowali strażacy. Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 listopada około godziny 17 – tej.


– Dwa zastępy JRG Mława podjęły działania ratownicze po zgłoszeniu, że w budynku wielorodzinnym na ulicy Narutowicza znajduje się osoba, która najprawdopodobniej zatruła się tlenkiem węgla. Pomocy osobie poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Przeprowadzone w pomieszczeniu pomiary, wykazały obecność czadu w powietrzu. Wydzielał się on najprawdopodobniej z niewłaściwie eksploatowanego piecyka gazowego. Działania straży polegały na przewietrzeniu pomieszczeń i wykonaniu powtórnych pomiarów – informuje  bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.


Zobacz także…

Nie pomogła reanimacja. Śmierć od czadu

Zasłabł pracownik ochrony na stacji benzynowej. Ratowało go pogotowie i strażacy

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x