Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Tlenek węgla w mieszkaniu w bloku na ulicy Narutowicza


Niedużo brakowało, aby doszło do kolejnej tragedii po zatruciu wydzielającym się prawdopodobnie z niewłaściwie eksploatowanego piecyka gazowego tlenkiem węgla. W porę zainterweniowali strażacy. Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 listopada około godziny 17 – tej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Dwa zastępy JRG Mława podjęły działania ratownicze po zgłoszeniu, że w budynku wielorodzinnym na ulicy Narutowicza znajduje się osoba, która najprawdopodobniej zatruła się tlenkiem węgla. Pomocy osobie poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Przeprowadzone w pomieszczeniu pomiary, wykazały obecność czadu w powietrzu. Wydzielał się on najprawdopodobniej z niewłaściwie eksploatowanego piecyka gazowego. Działania straży polegały na przewietrzeniu pomieszczeń i wykonaniu powtórnych pomiarów – informuje  bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.


Zobacz także…

Nie pomogła reanimacja. Śmierć od czadu

Zasłabł pracownik ochrony na stacji benzynowej. Ratowało go pogotowie i strażacy

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500