Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tlenek węgla w mieszkaniu w bloku na ulicy Narutowicza


Niedużo brakowało, aby doszło do kolejnej tragedii po zatruciu wydzielającym się prawdopodobnie z niewłaściwie eksploatowanego piecyka gazowego tlenkiem węgla. W porę zainterweniowali strażacy. Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 listopada około godziny 17 – tej.

KSP Mława nabór

– Dwa zastępy JRG Mława podjęły działania ratownicze po zgłoszeniu, że w budynku wielorodzinnym na ulicy Narutowicza znajduje się osoba, która najprawdopodobniej zatruła się tlenkiem węgla. Pomocy osobie poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Przeprowadzone w pomieszczeniu pomiary, wykazały obecność czadu w powietrzu. Wydzielał się on najprawdopodobniej z niewłaściwie eksploatowanego piecyka gazowego. Działania straży polegały na przewietrzeniu pomieszczeń i wykonaniu powtórnych pomiarów – informuje  bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.


Zobacz także…

Nie pomogła reanimacja. Śmierć od czadu

Zasłabł pracownik ochrony na stacji benzynowej. Ratowało go pogotowie i strażacy

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz