Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Nie pomogła reanimacja. Śmierć od czadu


Nie żyje mieszkaniec bloku w samym centrum miasta. Śmierć nastąpiła na skutek zaczadzenia. Na miejscu zdarzenia oprócz straży i pogotowia, pojawiła się policja i prokurator.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o nieprzytomnym mężczyźnie w bloku przy ulicy Stary Rynek otrzymaliśmy o godzinie 20:30. Na miejsce wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Przybyło również zespół ratownictwa medycznego wraz z lekarzem, który podjął reanimację, ale nie przyniosła ona skutku, mężczyzna zmarł – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Zobacz także…

Zaczadzenie w centrum Mławy. Będzie eksperyment procesowy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
pokrzywdzona

a może tak by się za kominiarzy wziąć pieniądze biorą i ich robota się kończy

Sąsiad

Cichy zabójca… Ludzie, czujnik czadu kosztuje 30-40 zł…