Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nie pomogła reanimacja. Śmierć od czadu


Nie żyje mieszkaniec bloku w samym centrum miasta. Śmierć nastąpiła na skutek zaczadzenia. Na miejscu zdarzenia oprócz straży i pogotowia, pojawiła się policja i prokurator.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o nieprzytomnym mężczyźnie w bloku przy ulicy Stary Rynek otrzymaliśmy o godzinie 20:30. Na miejsce wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Przybyło również zespół ratownictwa medycznego wraz z lekarzem, który podjął reanimację, ale nie przyniosła ona skutku, mężczyzna zmarł – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Zobacz także…

Zaczadzenie w centrum Mławy. Będzie eksperyment procesowy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
pokrzywdzona

a może tak by się za kominiarzy wziąć pieniądze biorą i ich robota się kończy

Sąsiad

Cichy zabójca… Ludzie, czujnik czadu kosztuje 30-40 zł…