Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Zaczadzenie w centrum Mławy. Będzie eksperyment procesowy


Jak już wczoraj informowaliśmy, w bloku przy ulicy Stary Rynek 1 zmarł – jak podaje prokuratura – młody 22 – letni mężczyzna. Prawdopodobną przyczyną śmierci było zatrucie tlenkiem węgla. Na razie wiadomo jedynie tyle, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok oraz eksperyment procesowy z udziałem straży pożarnej i kominiarzy.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


– Trwają  czynności policji i prokuratury w sprawie zgonu 22 – letniego mężczyzny mieszkającego w bloku przy ulicy Stary Rynek. Śledczy ustalają przyczynę wypadku, m.in. zbadają czy sprawna była instalacja grzewcza i wentylacyjna oraz kto odpowiada za jej stan techniczny. Odbędzie się sekcja zwłok a także eksperyment procesowy z udziałem straży pożarnej i kominiarzy – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Zobacz także:

Nie pomogła reanimacja. Śmierć od czadu

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
;(
Gość
;(

[*]

Sąsiad
Gość
Sąsiad

Czujnik czadu 30-40 zł. może uratować życie.