Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zaczadzenie w centrum Mławy. Będzie eksperyment procesowy


Jak już wczoraj informowaliśmy, w bloku przy ulicy Stary Rynek 1 zmarł – jak podaje prokuratura – młody 22 – letni mężczyzna. Prawdopodobną przyczyną śmierci było zatrucie tlenkiem węgla. Na razie wiadomo jedynie tyle, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok oraz eksperyment procesowy z udziałem straży pożarnej i kominiarzy.

KSP Mława nabór

– Trwają  czynności policji i prokuratury w sprawie zgonu 22 – letniego mężczyzny mieszkającego w bloku przy ulicy Stary Rynek. Śledczy ustalają przyczynę wypadku, m.in. zbadają czy sprawna była instalacja grzewcza i wentylacyjna oraz kto odpowiada za jej stan techniczny. Odbędzie się sekcja zwłok a także eksperyment procesowy z udziałem straży pożarnej i kominiarzy – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Zobacz także:

Nie pomogła reanimacja. Śmierć od czadu

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Zaczadzenie w centrum Mławy. Będzie eksperyment procesowy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
;(
Gość

[*]

Sąsiad
Gość

Czujnik czadu 30-40 zł. może uratować życie.

wpDiscuz