Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zasłabł pracownik ochrony na stacji benzynowej. Ratowało go pogotowie i strażacy


Do zdarzenia doszło w sobotę 4 listopada, około godziny 14:20. Na stacji benzynowej w Woli Szydłowskiej zasłabł pracownik ochrony. Przebywał on w budce strażnika i wezwany zespół ratownictwa medycznego miał kłopoty, by dostać się do środka. Na pomoc wyruszył zastęp z JRG Mława oraz OSP ze Stupska.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Po przyjeździe strażaków na miejsce zdarzenia okazało się, że ratownikom już udało się dostać do pomieszczenia i udzielić pomocy medycznej poszkodowanemu. Został on przewieziony na obserwację do mławskiego szpitala. Strażacy zabezpieczyli jedynie miejsce zdarzenia – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Mławska policjantka uratowała życie niedoszłej samobójczyni

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Janek

Tak to jest jak się emerytów zatrudnia

darek

du.. Cie boli bo Ciebie nie chcieli