Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance?”


Najnowsze wiadomości w sprawie świecącej w nocy fontannie w mławskim parku. Jak zapewne nasi czytelnicy się już domyślają mławska fontanna miewa się całkiem dobrze.

KSP Mława nabór

Dziękujemy naszym czytelnikom za wspólną primaaprilisową zabawę. Bardzo nas cieszy, że macie duże poczucie humoru i bawią was nasze żarty, nawet te wplecione dla większego efektu pomiędzy artykuły o sprawach poważnych. Staramy się, żeby żarty były na pewnym poziomie.

W tym roku primaaprilisowymi żartami były oczywiście artykuły: „Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!” oraz „Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance?”. Dodatkową atrakcją była też duża wiosenna mucha, która pojawiała się na grafice artykułów, choćby na repertuarze kina.

Czy tegoroczne żarty pozostaną w waszej pamięci na dłużej?  Wiemy na pewno, że do dziś są w Mławie osoby, które wierzą, że ubiegłoroczny pająk olbrzym znad jeziorka Krajewo rzeczywiście istnieje.

red.

Zobacz także:

Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!

Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance ?

Pająk – olbrzym nad jeziorkiem w Krajewie

87 starych monet znalezionych przez rolnika spod Mławy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz