Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance?”


Najnowsze wiadomości w sprawie świecącej w nocy fontannie w mławskim parku. Jak zapewne nasi czytelnicy się już domyślają mławska fontanna miewa się całkiem dobrze.


Dziękujemy naszym czytelnikom za wspólną primaaprilisową zabawę. Bardzo nas cieszy, że macie duże poczucie humoru i bawią was nasze żarty, nawet te wplecione dla większego efektu pomiędzy artykuły o sprawach poważnych. Staramy się, żeby żarty były na pewnym poziomie.

W tym roku primaaprilisowymi żartami były oczywiście artykuły: „Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!” oraz „Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance?”. Dodatkową atrakcją była też duża wiosenna mucha, która pojawiała się na grafice artykułów, choćby na repertuarze kina.

Czy tegoroczne żarty pozostaną w waszej pamięci na dłużej?  Wiemy na pewno, że do dziś są w Mławie osoby, które wierzą, że ubiegłoroczny pająk olbrzym znad jeziorka Krajewo rzeczywiście istnieje.

red.

Zobacz także:

Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!

Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance ?

Pająk – olbrzym nad jeziorkiem w Krajewie

87 starych monet znalezionych przez rolnika spod Mławy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x