Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pająk – olbrzym nad jeziorkiem w Krajewie


pajak– Nad jeziorkiem  Krajewo, w krótkich odstępach czasu dwukrotnie widziałem olbrzymiego pająka. Na sam jego widok można dostać gęsiej skórki. Udało mi się zrobić jego zdjęcie – napisał do redakcji Codziennika czytelnik.

KSP Mława nabór

Mławianin często spaceruje w tamtych okolicach. Z nadesłanego przez niego opisu wynika, że pająk wraz z odnóżami był wielkości około 40 cm.  Być może jest to największy pająk występujący w Polsce – bagnik nadwodny, ale to tylko przypuszczenia. Zdjęcie otrzymane od czytelnika przesłaliśmy do konsultacji z Państwowym Instytutem Weterynaryjnym w Puławach (dział patofizjologii zwierząt).

Osobom cierpiącym na arachnofobię w najbliższym czasie odradzamy samotne spacery w tamtych okolicach. O ustaleniach Instytutu niezwłocznie poinformujemy naszych czytelników.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

14 - liczba komentarzy w artykule "Pająk – olbrzym nad jeziorkiem w Krajewie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Xxx
Gość

Powinny się zająć tym odpowiednie służby bo strach chodzić na spacery .

Grimm
Gość

Hahahahaa Wspaniały okaz! Prawdziwy potwór znad jeziorka w Krajewie 😀

Jaka
Gość

Nie to nie jest prima aprilis. Ja widziałam tego pająka i to podobno nie jest jeden.Ludzie z tej ulicy już zaczynają się wyprowadzać bo giną im zwierzęta. ktoś widział uciekającego pająka z kotem .Strach tam chodzić bo pająk zaczyna atakować ludzi.

...
Gość

Heh, to ten na zdjęciu to jakoś się skurczył (jak skurczybyk), bo taki to nie wciągnąłby nawet kota, nie mówiąc już o łódce – za mały.
A knajpa „Pod świerkami” jeszcze jest??

Ja
Gość

Pewnie że jest 🙂

Monika
Gość

Prima aprilis 😉

Jakasienka1
Gość

Blachnik, ptasznik….wszystko jedno….wszystko fuj!!!!!

wpDiscuz