Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!


To zupełnie gorąca i z ostatniej chwili informacja w tej sprawie. Burmistrz rzeczywiście na sesjach rady miasta zapowiadał, że badania archeologiczne prowadzone na starym cmentarzu zapowiadają się rewelacyjnie. Prawdziwe jest również to, że rada powiatu przeznaczyła na ostatniej sesji 5 tys. zł na dalsze badania. Tunel będący clou opowieści to oczywiście żart.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dziękujemy naszym czytelnikom za wspólną primaaprilisową zabawę. Bardzo nas cieszy, że macie duże poczucie humoru i bawią was nasze żarty, nawet te wplecione dla większego efektu pomiędzy artykuły o sprawach poważnych. Staramy się, żeby były one na pewnym poziomie.

W tym roku primaaprilisowymi żartami były oczywiście artykuły: „Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!” oraz „Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance?”. Dodatkową atrakcją była też duża wiosenna mucha, która pojawiała się na grafice artykułów, choćby na repertuarze kina.

Czy tegoroczne żarty pozostaną w waszej pamięci na dłużej?  Wiemy na pewno, że do dziś są w Mławie osoby, które wierzą, że ubiegłoroczny pająk olbrzym znad jeziorka Krajewo rzeczywiście istnieje.

red.

Zobacz także:

Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!

Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance ?

Pająk – olbrzym nad jeziorkiem w Krajewie

87 starych monet znalezionych przez rolnika spod Mławy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500