Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!


To zupełnie gorąca i z ostatniej chwili informacja w tej sprawie. Burmistrz rzeczywiście na sesjach rady miasta zapowiadał, że badania archeologiczne prowadzone na starym cmentarzu zapowiadają się rewelacyjnie. Prawdziwe jest również to, że rada powiatu przeznaczyła na ostatniej sesji 5 tys. zł na dalsze badania. Tunel będący clou opowieści to oczywiście żart.

KSP Mława nabór

Dziękujemy naszym czytelnikom za wspólną primaaprilisową zabawę. Bardzo nas cieszy, że macie duże poczucie humoru i bawią was nasze żarty, nawet te wplecione dla większego efektu pomiędzy artykuły o sprawach poważnych. Staramy się, żeby były one na pewnym poziomie.

W tym roku primaaprilisowymi żartami były oczywiście artykuły: „Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!” oraz „Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance?”. Dodatkową atrakcją była też duża wiosenna mucha, która pojawiała się na grafice artykułów, choćby na repertuarze kina.

Czy tegoroczne żarty pozostaną w waszej pamięci na dłużej?  Wiemy na pewno, że do dziś są w Mławie osoby, które wierzą, że ubiegłoroczny pająk olbrzym znad jeziorka Krajewo rzeczywiście istnieje.

red.

Zobacz także:

Jest tunel łączący kościół na cmentarzu z kościołem w rynku!!!

Świecąca fontanna w mławskim parku. Wandalizm czy performance ?

Pająk – olbrzym nad jeziorkiem w Krajewie

87 starych monet znalezionych przez rolnika spod Mławy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz