Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Strażacy uwolnili gołębia uwięzionego na czubku drzewa


Nietypowe działania prowadzili dziś mławscy strażacy. Uwalniali gołębia, który zaplątał się w nici i uwiązł na czubku drzewa osiem metrów nad ziemią.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy od straży miejskiej. Działania ratownicze prowadziły trzy zastępy JRG Mława. Za pomocą podnośnika strażacy uwolnili gołębia zaplatanego w nici, który zawisł w konarach drzewa na wysokości 8 metrów nad ziemią. Gołąb został przekazany lekarzowi weterynarii, który zaopiekował się ptakiem – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

 

red.

Zobacz także…

Nie możesz zdjąć obrączki z palca? Wal jak w dym do straży

Ratowali i gasili. Działania straży pożarnej w minionym tygodniu

Bóbr uratowany! Brawo OSP Strzegowo!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
max
Gość
max

Już myślałem że stracą tego gołębia byle czym, ale zachowali się wzorowo, uratowali mu życie! Brawo!

pitszit
Gość
pitszit

jak widać można. tylko trzeba chcieć .Strażacy mieli ćwiczenia w terenie . Lekarz też . Wszyscy gotowi i wiedzą co robić .