Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Pomocne serca” stają się popularne


Na popularności zyskuje akcja ustawiania pojemników na nakrętki od butelek PET. Dwa takie pojemniki w Mławie ustawili przewodniczący zarządów osiedli Szymon Wyrostek i Kamil Przybyszewski. Teraz takie „pomocne serce” pojawiło się przed urzędem gminy w Radzanowie.


– Zapraszamy wszystkich do zapełnienia serca nakrętkami! Zgromadzone w metalowym sercu nakrętki zostaną przekazane osobom które już od kilku lat wspieramy. Jeśli znacie kogoś z najbliższej okolicy, kto potrzebuje nakrętkowej pomocy prosimy o kontakt poprzez przesłanie prywatnej wiadomości na profilu fb Urzędu Gminy w Radzanowie. Do serca można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki bez względu na kształt czy kolor – niezależnie czy są po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. W koszu-sercu można również zostawić zakrętki po chemii gospodarczej: po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one dodatkowe elementy, np. tekturowe uszczelki, trzeba je usunąć przed wrzuceniem.

Projekt w założeniu ma wspomagać ekologię, recykling, świadomą segregację odpadów. Poprzez tak prostą czynność możemy wspomóc środowisko i potrzebujących – czytamy na profilu społecznościowym gminy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
elo
elo
3 lata temu

Pięknie! Gratulacje dla Gminy Radzanów 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x