Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zjednoczenie Pomagających Serc w akcji


Zjednoczenie Pomagających Serc to nowa inicjatywa przewodniczącego Zarządu Osiedla Nr 8 Obrońców Mławy Kamila Przybyszewskiego.  Już w samej nazwie mieści się cel, który ma  przyświecać temu pomysłowi.


Za takim hasłem poszły też konkretne działania. Wczoraj na ulicy Rynkowej stanął duży pojemnik na plastikowe zakrętki. Te zbiórki mają być przeznaczane na konkretne wsparcie osób potrzebujących, a zawartość pierwszego wesprze akcję  „Licytujemy dla Oskarka”.

Ciekawostką jest też to, że wyglądający efektownie pojemnik zaprojektował i z zakupionych przez siebie materiałów wykonał (przy wsparciu i pomocy rodziny) przewodniczący Przybyszewski.

  – Mam nadzieję, że ta akcja dzielenia się dobrem rozszerzy się w całej pięknej Mławie. Wiem, że niektórzy już myślą o ustawieniu podobnych pojemników w innych lokalizacjach  – powiedział po ustawieniu wólczańskiego pojemnika inicjator akcji.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
1 rok temu

Inicjatywa jak najbardziej potrzebna ,szkoda ze fotka zrobiona na tle rakotwórczego daszku .Ktoś powinien zainteresować się tym dlaczego właściciel warzywniaka nie usunął tej szpecącej i szkodliwej konstrukcji.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Można? Można!

eco
eco
1 rok temu

Miło się czyta o młodych aktywnych ludziach z Mławy. Świetny pojemnik i ceł słuszny.

Mały
Mały
1 rok temu
Reply to  eco

Ta Pani na zdjęciu to taka „średnio” młoda. A cel jak najbardziej Ok.

Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu
Reply to  Mały

Ta pani nie robi nic innego jak pozowanie do zdjęć

aaaa
aaaa
1 rok temu

Brawo Wólka!!!

Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu
Reply to  aaaa

Gratuluję Panie Kamilu

Inka
Inka
1 rok temu

Super, przyłącze się

mławianka
mławianka
1 rok temu

Bardzo dobrze, że w Mławie są ustawiane również pojemniki na plastikowe nakrętki, może dzięki temu chętnych do ich zbierania przybędzie.
Ja już zbieram od kilku lat i bez tego rodzaju pojemników zawsze udawało mi się znaleźć punkt odbioru, ale podejrzewam, że są ludzie, którzy nawet nie widzieli o takich akcjach.
Każda inicjatywa godna pochwały. Osiedle Młodych, Wólka, kiedy inne mławskie osiedla i centrum Mławy podejmą wyzwanie?

Karol
Karol
1 rok temu
Reply to  mławianka

Dokładnie. Dobrze by było, gdyby za przykładem Osiedla Młodych i Wólki inne osiedla mławskie podjęły to wyzwanie. Choć domyślam się, że to nie jest wcale takie proste. Pojemnik to jedno, ale też musi się znaleźć ktoś odpowiedzialny za regularne jego opróżnianie i dostarczanie nakrętek we właściwe miejsce 🙂

Miki
Miki
1 rok temu

Super! Serdecznie gratuluję 🙂 Przede wszystkim trzeba chcieć zrobić coś dobrego i fajnego.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x