Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Białe Porsche „Froga” skradziono w okolicach Mławy


fot. FB

Jolanta Karpińska podziękowania


O rajdowych wyczynach na ulicach Warszawy Roberta Nogala, znanego szerzej jako „Frog”, było jeszcze nie tak dawno bardzo głośno. Teraz okazuje się, że zaginęło jedno z aut należących do jego wypożyczalni. O tym fakcie „Frog” poinformował na swoim Facebooku.

Chodzi tu o białe Porsche Panamera, prawdopodobnie to, w którym został niedawno zatrzymany, kiedy prowadził mimo sądowego zakazu. Wypożyczalnia, do której należy samochód, prosi o pomoc internautów. W zamian za pomoc w odnalezieniu auta nagrodą ma być miesiąc jazdy gratis. Oznacza to nagrodę w wysokości 8500 zł, tyle bowiem trzeba zapłacić za wypożyczenie auta na miesiąc (pod warunkiem wpłacenia kaucji w wysokości 10 tysięcy złotych). Do zaginięcia auta doszło w okolicach Mławy, a nadajnik GPS zamontowany w samochodzie nie odpowiada.

Ceny nowych modeli PORSCHE Panamera wahają się od 407 800 do 968 780 PLN. Najtańszą wersją jest PORSCHE Panamera Hatchback III 3.0 330KM z automatyczna skrzynia biegów. Najdroższą wersją jest PORSCHE Panamera Turbo S e-Hybrid Executive Hatchback III 4.0 550KM z automatyczna skrzynia biegów. Ceny używanych modeli PORSCHE Panamera wahają się w zależności od rocznika produkcji. Najtańszym rocznikiem jest 2010, używane PORSCHE Panamera z tego roku można kupić już za 238 491 PLN. Najdroższe używane modele pochodzą z 2016 roku. Cena modelu z tego rocznika to ok. 462 250 PLN.

red.


Zobacz także…

Oko w oko z kradzionym Lamborghini

Witajcie w krainie, gdzie wszystko ginie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
jani
Gość
jani

O a co to za reklama w gazecie pod pretekstem kradzieży? hmmm

Logiki..
Gość
Logiki..

No jasne widać ze chłopiec o pseudo frog nie tylko na drodze nie ma mózgu ale i w takich sytuacjach. Ktoś kto wskaże miejsce lub pomoże w odnalezieniu ma się wozić takim autem przez miesiąc? Chyba żeby mu bandyci łeb ukręcili za donos… człowiek straci życie a frog po raz kolejny auto, tym razem na zawsze.

ryfrr
Gość
ryfrr

mam kolekcję zdjęć jak lYmuzyny parkują na chodnikach muławy… SPYCHAJĄC PRZECHODNIÓW POD ROZPEDZONE TIRy na jezdnię… jakoś temat bezpieczeństwa nie jest zbyt lubiany przez czytelników – bardziej ciekawe interesujące jest oczywiście FERRARI czy PORSHE znanego i zapewne szanowanego pirata drogowego a tylko w ten weekend zginęło 50 Polaków w sam raz na 100-LECIE NIEPODLEGŁEJ…

ja ja
Gość
ja ja

to jest nowy sposób na wyłudzenia ubezpieczeniowe.zakładasz wypożyczalnię silnik albo pojazd sprzedany na wschód zgłaszasz kradzież i czysty zysk. a w Mławie najłatwiej bo dużo dziadostwa.

aj aj
Gość
aj aj

Dziadostwo to jesteś TY i Twoje i pisanie. .Zdanie zaczyna się z dużej litery nieuku …..

dzidek
Gość
dzidek

No proszę w Mławie są specjalisci od wszystkiego.