Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Witajcie w krainie, gdzie wszystko ginie


fot. ilustracyjne


Tym razem policjanci z Chorzel okazali się skuteczniejsi od złodziei.  Nie dość, że szybko odzyskali skradziony mieszkańcowi pojazd, to jeszcze zatrzymali podejrzanych o to dwóch mężczyzn.

30 października ok. godz. 15-tej mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił, że w Chorzelach na ul. Witosa nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki volkswagen o wartości 6000 złotych.

– W toku podjętych czynności przez policjantów z KP w Chorzelach skradziony pojazd odnaleziono w Wielbarku, a w nim 49 i 28 letnich mieszkańców Wielbarka. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia, a pojazd przekazano właścicielowi – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x