Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Radzanowie spłonął kurnik i 15 tys. niosek


Jak już pisaliśmy wczoraj wieczorem, w Radzanowie około godziny 18 – tej miał miejsce pożar jednego z kurników fermy drobiowej. Obecnie znane są już bliższe szczegóły tego zdarzenia.


Przez 6 godzin pożar gasiło 13 zastępów straży pożarnych, pięć z nich przyjechało z ościennego powiatu żuromińskiego. Budynek kurnika był murowany, kryty eternitem i miał wymiary 14×120 metra. Zasiedlony był 15 tys. kur niosek, które w wyniku pożaru spłonęły. Policja ustala przyczynę pożaru.

red.


.Zobacz także…

Spłonęło 11 arów młodnika w Lewiczynie

Pożar wiaty w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x