Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spłonęło 11 arów młodnika w Lewiczynie


Piękna, słoneczna pogoda tej jesieni sprawiła jednocześnie, że zwłaszcza w lesie jest bardzo sucho. A w takiej sytuacji nietrudno o pożar. Taki pożar wybuchł właśnie w niedzielę 14 października około godziny 17-tej w pobliżu miejscowości Lewiczyn (gm. Lipowiec Kościelny). Pożar objął około 11 arów młodnika. Działania gaśnicze podjął 1 zastęp JRG Mława oraz 3 zastępy OSP. Strażacy wstępnie wyszacowali straty na ok. 2 tys. zł, a wartość uratowanego mienia na 20 tys. zł.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x